ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد فقه و حقوق خصوصی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته فقه و حقوق خصوصی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته فقه و حقوق خصوصی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

دانشجویان می توانند برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد دانشگاه های کشور شوند. این موضوع برای بسیاری از دانشجویانی که علاقه ای به آزمون و یا انتظار کشیدن برای صدور کارنامه ندارند، بسیار با اهمیت است.

دانشجوی ارشد که بدون کنکور وارد دانشگاه شده است، هیچ تفاوتی در کلاس درس و مدرک با دیگر دانشجویان نخواهد داشت.

ورود به دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد نباید برای داوطلب، امری غیر قابل تصور و دور از ذهن باشد.

داوطلب باید مراقب باشد که از تاریخ و شرایط اعلام شده توسط دانشگاه ها برای پذیرش بدون کنکور با خبر باشند.

نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوره علاوه بر در نظر گرفتن سهمیه های داوطلبان، آن ها را از زمان و نحوه ی پذیرش بدون کنکور دانشجوی ارشد آگاه خواهد کرد. از مزایای بدون کنکور آزمون ارشد می توان به ایجاد انگیزه در افرادی اشاره کرد که از کنکور می ترسیدند یا از مقطع تحصیلی فاصله ی زیادی گرفته اند.

 زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

امری که از اهمیت بالایی برخوردار است، آگاهی از زمان دقیق اطلاعیه های دانشگاه برای پذیرش دانشجویان ارشد، بدون کنکور است. برای مثال دانشگاه آزاد هر سال به طور معمول از اواسط مرداد ماه اقدام به پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور می کند.

یکی از راه های ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد، استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان است. نکته ی حائز اهمیت، ارتباط مستقیم معدل بالای دوره ی کارشناسی و احتمال قبولی بیشتر در انتخاب اول کارشناسی ارشد است. پس با توجه به تأثیرگذاری معدل داوطلب ارشد، بر پذیرش او ممکن است عوامل دیگری در پذیرش بدون کنکور نقش داشته باشد. مثل سهیمه های افراد شاغل در اورگان های دولتی و …. برای داشتن اطلاعاتی دقیق در همین زمینه می توان از راهنمای مرکز مشاوره استفاده کرد.

دانشگاه های بدون کنکور ارشد فقه و حقوق خصوصی:

دانشگاه های سراسری با استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان و با اعلام آمادگی از دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. دانشگاه های آزاد نیز با توجه به مواردی همچون معدل بالای 17 و گذراندن حداقل 100 واحد درسی، بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. همچنین بعضی از دانشگاه ها با انجام مصاحبه ی خصوصی و یا برگزاری آزمون های خصوصی داوطلب ارشد بدون کنکور پذیرش می کنند. برای اطلاع از بقیه ی شرایط در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها و زمان دقیق اطلاعیه ی دانشگاه ها می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تماس بگیرید و یا از نرم افزار بدون کنکور مرکز مشاوره استفاده نمائید.

نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور ارشد فقه و حقوق خصوصی:

شلوغی های زندگی مدرن آنچنان انسان ها را درگیر کرده که از تاریخ و زمان بسیاری از امور مهم خویش بی خبرند و بی شک این بی خبری آن ها را از پیشرفت در امور شخصی و علمی شان باز می دارد. مرکز مشاوره با برنامه ای مدون که تلاش خود را به کار گرفته تا بانک اطلاعاتی نرم افزار انتخاب رشته ی اطلاعات کامل و دقیقی را پوشش دهد. اگر در استفاده از نرم افزار دچار مشکل شدید حتماً با مشاوران مرکز مشاوره تماس بگیرید. این نرم افزار حاوی اطلاعات مهمی همچون انتخاب رشته ی دانشگاه های کارشناسی ارشد، تکمیل ظرفیت ارشد و پذیرش بدون کنکور ارشد می باشد. اما برای داشتن اطلاعاتی به روز تر و در دسترس تر می توانید از کانال تلگرام مرکز مشاوره استفاده نمائید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق خصوصی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته فقه و حقوق خصوصی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • فقه و حقوق خصوصی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته فقه و حقوق خصوصی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق خصوصی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  کنکور آزاد

تماس با مشاور