ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

آیا پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد  بدون کنکور وجود دارد یا امری دروغ است؟

برای پاسخ به این سؤال سازمان سنجش شرایطی را قرار داده است که شامل حال دو دسته از داوطلبان می شود. اما یکی از ویژگی هایی بارز آن نبود رقابت گسترده در بین داوطلبان و ورود به رشته و گرایش هایی که مورد نظر داوطلب بوده که این امر طبیعتاً باعث رقابت آن ها و علاقه مندی به ادامه ی تحصیل در مقاطع بالا شده چرا که داوطلب به اجبار رشته خاص را انتخاب نکرده و در رشته مورد علاقه ی خود می تواند مشغول به تحصیل شود و بازار کار آینده ی خود را تأمین نماید. اما داوطلبانی که از طریق بدون کنکور وارد دانشگاه شده اند هیچ گونه نگرانی از لحاظ مدرک و شرایط تحصیلی نداشته باشند. زیرا اختلافی بین ورود بدون کنکور و کنکور در مقطع ارشد وجود ندارد. حتی کارت دانشجویی داوطلبان نیز با هم فرقی نمی کند اما نکته آخر اینکه اگر داوطلبی قصد مهمان شدن و یا انتفاعی و یا تغییر رشته را دارد در ثبت نام بدون کنکور این امر امکان پذیر نمی باشد. این مسئله به داوطلبان ورود با کنکور اختصاص داده شده است.

تبصره 3:

فارغ التحصیلان دارای شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد  در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در همان دوره امکان استفاده از این امتیاز را خواهند داشت. همچنین داوطلبان دوره ی کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب حداکثر 100 رشته محل می باشند.

زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد  1396 از 13 آبان ماه آغاز شده و تا 2 آذر ماه ادامه خواهد داشت. در این تکمیل ظرفیت کلیه رشته محل هایی که بواسطه ی انتخاب رشته 96 نتوانستند ظرفیت خود را تکمیل کنند اعلام نیاز می کنند.



نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور مدیریت اجرایی:

در نرم افزار انتخاب رشته ارشد لیستی از دانشگاه هایی که در سال های گذشته در رشته های مختلف اقدام به پذیرش دانشجو نموده اند مشخص شده است.

همچنین میزان پذیرش دانشجو در آن ها را می توان بررسی کرد که می توانند داوطلبان با مراجعه به نرم افزار انتخاب رشته در کمترین زمان اطلاعات مفیدی را بدست آورند. هم چنین داوطلبان می توانند در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شده و از کلیه رویدادها و اطلاعیه های دانشگاه های بدون کنکور ارشد مطلع شوند.

ما به همه ی داوطلبان توصیه می کنیم که روزانه نرم افزار انتخاب رشته ارشد مدیریت اجرایی را کنترل و از اخبار مربوط به این رشته مطلع شوند.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور