00 ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی انتخاب رشته

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

دانشجویان می توانند برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد دانشگاه های آزاد شوند. این موضوع برای بسیاری از دانشجویانی که علاقه ای به آزمون و یا انتظار برای صدور کارنامه و پس از آن انتخاب رشته با توجه به تراز و رتبه ندارند، بسیار با اهمیت است. نکته ی بسیار جالب این است که پس از ورود به دانشگاه آزاد تنها خود دانشجو مطلع است که بدون کنکور وارد دانشگاه شده و این امر در نگاه دانشجو برای انتخاب دانشگاه بدون کنکور بسیار مؤثر است چرا که تفاوتی با همه دوره ای های خود نه در مدرک و نه در کلاس های درس احساس نخواهد کرد. ورود به دانشگاه بدون کنکور در رشته ی مورد علاقه امری دور از ذهن نیست فقط کسی نیاز به   پیگیری دانشجو برای تاریخ اعلام توسط دانشگاه هاست.

زمان و شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور:

امری که بسیار حائز اهمیت است آگاهی از زمان دقیق اطلاعیه های دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان ارشد بدون کنکور است. دانشگاه آزاد هر سال دو بار برای ورودی های مهر و بهمن بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این امر به طور معمول از اواسط مردادماه آغاز می شود و تا اواسط مهرماه ادامه دارد.

یکی از راه های ثبت نام بدون کنکور در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استفاده از سهمیه ی استعداد درخشان است. برای ورودی های هر زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور اواخر شهریورماه است جالب است که نتایج رابطه ی مستقیمی با معدل داوطلب دارد و به احتمال زیاد دانشجویی با معدل بالا در انتخاب اول خود پذیرفته می شود. برای داشتن اطلاعاتی دقیق تر می توان از راهنمایی های مشاوران خانه مشاوره بهره جست و این امر با تماس تلفنی با ایشان میسر خواهد بود.

 دانشگاه های بدون کنکور ارشد حقوق خصوصی:

دانشگاه علوم قضایی در رشته های حقوق خصوص دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون می پذیرد.

دانشگاه مقطع
تربیت مدرس ارشد
شیراز ارشد
اراک ارشد
بوعلی سینا ارشد
تهران ارشد
مازندران ارشد

دانشجویان ارشد حقوق برای راهنمایی بیشتر در زمینه ی پذیرش دانشجو بدون کنکور می توانند از نرم افزار خانه ی مشاوره کمک بگیرند.

نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور ارشد حقوق خصوصی:

شلوغی های زندگی مدرن آنچنان انسان ها را درگیر کرده که از تاریخ بسیاری از امور مهم خویش با خبر نمی شوند و بی شک این بی خبری آنها را از پیشرفت در امور شخصی و علمی شان باز می دارد. نرم افزار انتخاب رشته ی خانه مشاوره این امان را به مخاطبین خود می دهد که در نزدیک ترین زمان ممکن از زمان انتخاب رشته ی دانشگاهی، تکمیل ظرفیت و اطلاعیه های دانشگاه ها مبنی بر پذیرش بدون کنکور مطلع شوند. برای داشتن اطلاعاتی بروز تر و قابل دسترس تر مخاطبین می توانند با عضویت در کانال تلگرام و بازدید هر روز از نرم افزار خانه ی مشاوره از زمان دقیق انتخاب رشته ی دانشگاهی خود مطلع شوند. 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور