ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی انتخاب رشته

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

یکی از سؤال های رایج در این مقطع امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد بدون هیچ گونه کنکوری آیا وجود دارد یا نه؟

طبق مندرجات دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد، سازمان سنجش شرایط ویژه ای را برای ادامه ی تحصیل استعدادهای درخشان و نخبگان فراهم نموده که برای جزئیات دقیق آن می توانید دفترچه سال های گذشته را مطالعه و بررسی نمایید. هم چنین تعداد معدودی از دانشگاه ها نسبت به پذیر دانشجو اقدام کرده که داوطلبان در بازه ی زمان های مشخص می توانند جهت انجام اقدامات ثبت نام به سایت آن ها مراجعه نمایند.

یکی از نکاتی که حائز اهمیت می باشد. مشخص نبودن ورود با کنکور و یا بدون کنکور در این مقطع تحصیلی است که حتی بر روی کارت دانشجویی و حتی مدرک فارغ التحصیلی هی عنوان از بدون کنکور دیده نمی شود.

فقط داوطلبان توجه داشته باشند که نمی توانند به مهمان شدن و یا انتقال و یا حتی تغییر گرایش اقدام نمایند.زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور

دانش آموختگان برتر بر اساس معدل کل 16 کارشناسی برای رشته های غیر انسانی و 17 برای رشته های انسانی بر اساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته و گرایش های مربوط به آن گزینش می شوند. هم چنین دانش آموختگان که شرایط ممتازی را دارا بوده می بایست تا پایان شهریور ماه هر سال در مقطع ارشد بدون آزمون دانش آموخته می شوند. آن قبیل از داوطلبینی که شرایط ممتازی را دارا نمی باشند باید از طریق رسانه ی عمومی خود دانشگاه ها از اخبار آنان مطلع شوند.

هر دانشگاهی برای پذیرش دانشجو بدون کنکور شرایط و ضوابط خاص خود را دار می باشد

نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور مدیریت دولتی:

دسترسی به سایت های مختلف کمی دشوار بوده که دانش آموختگان با مراجعه به نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد می توانند در کمترین زمان از اطلاعات منتشر شده در سایت های دانشگاهی مطلع شوند. همچنین داوطلبان می توانند در کانال خانه مشاوره عضو شوند و از کلیه رویدادها و اطلاعیه های دانشگاه ها مطلع شوند. ما به همه داوطلبان توصیه می کنیم که از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای دنبال کردن کلیه اخبار استفاده نمایند. 

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور