ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA انتخاب رشته

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

در این قسمت  به پذیرش داوطلب در کارشناسی ارشد بطور کامل می پردازیم و شرایط پذیرش آن ها را بررسی می نمایم. اولین شرط پذیرش شرایط استعدادهای درخشان و رتبه های برتر می باشد که دانش آموختگان می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای کارشناسی از کلیه شرایط و ضوابط آن مطلع شوند. پذیرش دیگر بدون کنکور مختص دانشگاه هایی است که با توجه به شرایط و ضوابط خاص خود اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند که داوطلبان با اطلاعات دقیق تر می توانند به وب سایت آن ها مراجعه نمایند. نکته ی دیگری که حائز اهمیت است عدم تفاوت بین داوطلبانی که به واسطه ی کنکور و یا بدون آن وارد دانشگاه شده اند. به هیچ طریقی نمی توان دریافت که داوطلب از طریق بدون کنکور وارد دانشگاه شده است. همچنین از لحاظ مدرک تحصیلی هیچ گونه اختلافی وجود ندارد. مگر آن که داوطلب قصد مهمان شدن و یا انتقالی به شهر و دانشگاه دیگر را داشته باشد که این موضوع از طریق ورود بدون کنکور امکان پذیر نیست.

بینش صحیح، انتخابی هوشمند

 زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور:

دانشجویان ممتاز بر اساس حداقل معدل 16 برای رشته های غیر انسانی و معدل 77 برای رشته های انسانی و سایر شاخص های ارزیابی بر اساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته ملاک قرار می گیرد.

کلیه دانش آموختگانی که شرایط ممتازی را دار می باشند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریورماه هر سال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین داوطلبانی که خواهان ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد  می باشند برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه ها باید در فواصل زمانی مشخص شده از طریق وب سایت دانشگاه ها به آن ها مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور مدیریت کسب و کار MBA:

با توجه به مفاهیم گفته شده ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های ارائه دهنده کمی دشوار است علت این امر هم اطلاع رسانی  خود دانشگاه ها در وب سایت خود و عدم اطلاع رسانی جامع سازمان سنجش می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته  کارشناسی ارشد  امکانی را برای داوطلب فراهم می کند که بتوانند در کمترین زمان و بیشترین سرعت از اطلاعیه دانشگاه ها مطلع شوند. همچنین در کانال تلگرام مرکز مشاوره داوطلبان می توانند عضو شده و کلیه رویدادها و اخبار روز دانشگاه ها مطلع شوند.

ما به همه ی داوطلبان توصیه می کنیم که هر روز نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور را کنترل نموده و از اخبار موجود مطلع شوند.

زندگی ایده آل با انتخابی اصولی رقم می خورد 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور