ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی انتخاب رشته

 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

با این سؤال بحث خود را مطرح می کنیم که آیا امکان ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی بدون هیچ گونه کنکوری وجود دارد یا خیر؟

یکی از شرایط و ضوابط وزارت علوم و تحقیقات شرایط تحصیل استعدادهای درخشان و نخبگان می باشد که در دفترچه راهنمای ارشد به طور کامل به آن پرداخته است و علاقه مندان می توانند با مطالعه ی دقیق آن مطلع شوند. همچنین معدود رشته هایی وجود دارد که تعدادی دانشگاه نسبت به پذیرش دانشجو اقدام می کنند که دانش آموختگان می توانند در بازه زمان هایی که از طرف دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند با مراجعه به سایت خود دانشگاه ها از آن مطلع شوند.

نکته ی دیگری که حائز اهمیت می باشد این است که به هیچ طریقی نمی توان متوجه شد که شما از طریق کنکور و یا بدون کنکور وارد دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد شده اید. حتی بر روی کارت دانشجویی و حتی ملاک فارغ التحصیلی نیز عنوان نمی شود. نکته ی آخر که به دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد بدون کنکور را دارند این است که در این مقطع هیچ یک از دانشجویان بدون کنکور نمی توانند قصد مهمان شدن و یا انتقالی و حتی تغییر گرایش را داشته باشند.

با انتخابی صحیح خیال خود را از کارت راحت کن

 زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور:

دانش آموختگان ممتاز بر اساس معدل کل کارشناسی 16 برای رشته های غیر انسانی و معدل 77 برای رشته های انسانی و سایر مشخصه ها بر اساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته و گرایش های شاخه ی مربوطه گزینش می شوند هم چنینی کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتازی را دارا بوده می بایست تا پایان شهریور ماه در سال در مقطع ارشد بدون آزمون دانش آموخته شوند. آن دسته از داوطلبانی که بدون داشتن شرایطم ممتازی در مقطع کارشناسی ارشد خواهان ادامه تحصیل هستند باید به سایت دانشگاه ها در بازه ی زمانی که متعاقباً از طریق رسانه ی عمومی خود دانشگاه ها اطلاع داده می شود مراجعه نمایند. ( هر دانشگاهی برای پذیرش دانشجو بدون کنکور شرایط و ضوابط خاص خود را دارا می باشد)

دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور مدیریت صنعتی:

همان طور که می دانیم دسترسی به سایت های مختلف کمی دشوار و طاقت فرسا می باشد علاوه بر آن آگاهی از زمان انتشار این آگاهی ها خود امری دشوار بوده که دانش آموختگان با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد می توانند در کمترین زمان از اطلاعات منتشر شده سایت های دانشگاهی مطلع شوند.

هم چنین داوطلبان می توانند در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شده و از کلیه رویدادها و اطلاعیه های دانشگاه ها مطلع شود. ما به همه داوطلبان توصیه می کنیم که هر روز از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد برای دنبال کردن کلیه اخبار استفاده نمایند.

 

زندگی هوشمندانه ات را با انتخاب دقیقت آغاز کن 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور