ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

 • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

آیا پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد بدون کنکور امکان پذیر است یا نه؟

اولین شرایط طبق وزارت علوم و تحقیقات شرایط استعدادهای درخشان می باشد که در دفترچه ی راهنما به طور کامل به آن اشاره شده است و هم چنین رشته هایی خاص در چارت آموزشی وجود دارد که بعضی دانشگاه ها پذیرش دانشجو در آن رشته ها را قبول می کنند. نکته ی دیگر که به آن باید اشاره کیم این است که به هیچ طریقی مشخص نمی شود که شما از طریق کنکور و یا بدون کنکور وارد دانشگاه شده اید حتی بر روی کار دانشجویی شما نیز درج نمی شود بنابراین از لحاظ مدرک هیچ اختلافی بین کنکور و بی کنکور وجود ندارد مگر آنکه قصد مهمان شدن و انتقالی را داریم که این امر در ورود بی کنکور به دانشگاه ها امکان پذیر است.

بدون درنگ آینده­ ات را انتخاب کن.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور:

دانشجویان ممتاز بر اساس حداقل معدل 16 برای رشته های غیر انسانی و معدل 17 برای رشته های انسانی و سایر شاخص های ارزیابی بر اساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته ها ملاک قرار می گیرد.

کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتازی را دارا می باشند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریورماه هر سال دانش آموخته شوند.

و آن دسته از دانشجویانی که می خواهند بدون داشتن شرایط ویژه (ممتاز و استعداد درخشان) در مقطع کارشناسی ارشد به ادامه ی تحصیل بپردازند، بدانند که دانشگاه ها هر ساله در بازه های زمانی خاصی اطلاعیه پذیرش دانشجو بدون کنکور را در سایت خودشان قرار می دهند که هر دانشگاهی شرایط خاص خود را برای پذیرش دارا می باشند که دانشجویان با مراجعه به سایت های دانشگاه می توانند از اطلاع رسانی آنها آگاه شوند.نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور مدیریت بازرگانی:

با توجه به آنچه که گفته شد شاید دسترسی به سایت های مختلف و بررسی یکایک آنها برای مطلع شدن از پذیرش بدون کنکور کمی سخت و زمان بر باشد ما در این نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد امکانی فراهم کردیم که دانشجویان با مراجعه به آن بتوانند در کمترین زمان از اطلاعیه دانشگاه ها مطلع شوند. هم چنین داوطلبان می توانند در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوند و از کلیه رویدادها و اطلاعیه های دانشگاه ها مطلع شوند. باید همه داوطلبان عزیز توصیه می کنیم که با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مدیریت بازرگانی بدون کنکور از آخرین اطلاعیه ها با خبر شوند.

  

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور