00 ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


 ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی

  • ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، زمان ثبت نام آزمون بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، پاسخ به سؤالات مرتبط با بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، نحوه ی ثبت نام کنکور بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • مشاوره تلفنی بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97 با مشاوران برتر

دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه های پر طرفدار در ایران است. این دانشگاه برای شاغلان و تمامی کسانی که قصد دارند در کنار دانش و علم به سطح مهارتی و تخصی کاربردی در محیط کاربر پسند مقبول و مطلوب است. با توجه به این شرایط در ادامه مطلب به شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی، نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی، زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی و نیز میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی پرداخته ایم.

در کنار این مقاله توصیه می کنیم حتماً برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی:

زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی در بهمن ماه است و تمامی کسانی که قصد ورود به دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم را دارند، می بایست در زمان مقرر شده برای ثبت نام اقدام نمایند. دانشگاه علمی کاربردی دارای لیست رشته های خوب با موقعیت شغلی مناسب است. لذا برای آنکه از زمان ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی در اسرع وقت با خبر شوید، حتماً با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

با نرم افزار بدون کنکور از بهترین دانشگاه و رشته بدون کنکور در کمترین زمان ممکن با خبر شوید.شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی:

شرایط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع تحصیلی فوق دیپلم یا کاردانی و لیسانس نیازمند احراز ضوابط تعیین شده است. برای مقطع فوق دیپلم: ارائه مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی لازم است و برای مقطع کارشناسی: ارائه ی مدرک کاردانی برای ثبت نام ضروری است. این شرایط برای تمامی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش و نیز تجربی، انسانی و ریاضی برابر است.

برای آنکه جزو اولین پذیرفته شدگان بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی باشید، شرایط مورد نیاز ثبت نام  را از مشاوران مرکز با برقراری تماس تلفنی جویا شوید. همچنین نرم افزار بدون کنکور ما در سریعترین زمان ممکن دانشگاه و رشته ی مورد نظر شما را در اختیارتان می گذارد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی:

نحوه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org انجام می شود. در تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم، متقاضیان می بایست کارت اعتباری آزمون را خریداری نمایند و انتخاب رشته کنند.

اکثر متقاضیان بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی جزو شاغلین هستید یا کسانی اند که زمان کافی برای حضور در کلاس ندارند. بنابراین بسیاری از اوقات از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بی خبر هستند. در نتیجه از فرصت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با توجه به انعطاف زمانی و هزینه ی تحصیلیکه مزیت دانشگاه علمی کاربردی است، باز می مانند. اما راه حل چیست؟ راه حل آسان است و کمک گرفتن از یک فرد آگاه و مسلط بر آزمون های بدون کنکور دانشگاه های کشور به ویژه دانشگاه علمی کاربردی است. مشاوران بدون کنکور مرکز با اشراف کامل بر تمامی جوانب پذیرش بدون کنکور در کنار شما هستند. از این رو برای بهره مندی از این فرصت بی نظیر حتماً با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

با مشاوران مرکز ورودی نیمسال دوم بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باشید.

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی:

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه 1- صنعت 2- مدیریت و خدمات اجتماعی 3- کشاورزی 4- هنر با توجه به تعداد واحدها و هزینه پایه و متغیر با هم متفاوت هستند.

هزینه پایه در گروه صنعت 410 هزار تومان، در گروه مدیریت و خدمات 330 هزار تومان، در گروه کشاورزی 320 هزار تومان و در گروه هنر 350 هزار تومان می باشد.

هزینه واحدهای نظری و علمی عمومی، نظری تخصصی، کارگاه، آزمایشگاه و کارورزی نیز با توجه به هر زیرگروه در مقاطع کاردانی و کارشناسی متغیر و متفاوت است که در مقایسه با دیگر دانشگاه های ایران با توجه به انعطاف زمانی که برای دانشجویان در نظر می گیرد و نیز تربیت متخصصان ماه، و اینکه بدون آزمون پذیرش دارد، منصفانه و متعادل است. از این رو فرصت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را از دست ندهید.

برای اطلاع از میزان شهریه واحدهای عملی و نظری و کارگاه ها حتماض با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:

  • ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، زمان ثبت نام آزمون بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، پاسخ به سؤالات مرتبط با بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97، نحوه ی ثبت نام کنکور بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97
  • مشاوره تلفنی بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه علمی کاربردی97 با مشاوران برتر

 

تماس با مشاور