ثبت نام بدون کنکور ریاضی

  • ثبت نام بدون کنکور ریاضی، دانشگاه های بدون کنکور ریاضی
  • شهریه دانشگاه های بدون کنکور یاضی، لیست دانشگاه های بدون کنکور ریاضی
  • جزئیات آماری بدون کنکور ریاضی، نرم افزار ثبت نام بدون کنکور ریاضی
  • سامانه مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات شما

دانشگاه های بدون کنکور ریاضی در سال های اخیر شاهد استقبال سیل عظیمی از داوطلبان کنکوری بوده اند. دلیلی که باعث چنین استقبالی از سوی داوطلبان شده است. تنوع رشته در دانشگاه های بدون کنکور و عدم محدودیت در انتخاب رشته و از سوی دیگر وجود نداشتن سدی به نام کنکور که شرایط مناسبی را برای ادامه تحصیل در داوطلبان به وجود می آورد. یکی از مزیت های مهم دانشگاه های بدون کنکور این است که داوطلبان با توجه به علایق و توانایی های خود می توانند در رشته ی مورد نظر خود به ادامه تحصیل بپردازد. از جمله دانشگاه های بدون کنکور می توان به دانشگاه ها سراسری، آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور اشاره نموده که در این میان فقط دانشگاه سراسری در مقطع کاردانی و با شرایط خاص در مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. داوطلبان پیش از ثبت نام خود در دانشگاه های بدون کنکور می بایست اطلاعات لازم را در ارتباط با شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور بدست آورده و با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی

دانشگاه ها و مؤسسات عالی قسمتی از ظرفیت پذیرش خود را در رشته های مختلف به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون کنکور اختصاص داده اند. مثلاً برای ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی نیاز به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در کارشناسی پیوسته و مدرک کاردانی (فوق دیپلم) در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد. در دانشگاه های پیام نور بدون کنکور هم که در مردادماه و آبان ماه هر سال اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. از جمله شرایط ثبت نام:

1- داشتن دیپلم

2- مدرک پیش دانشگاهی

3- مدرک فوق دیپلم (کاردانی)

می باشد. داوطلبان در نظر داشته باشند که دانشگاه پیام نور تنها در مقطع کارشناسی دارای پذیرش بدون کنکور می باشد. لذا داوطلبانی که در مقطع کاردانی تمایل به ثبت نام بدون کنکور دارند، می توانند از طریق دانشگاه های دیگر اقدام به ثبت نام نمایند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور ریاضی می توانند با مشاوران مرکز تماس گرفته و از راهنمایی ایشان استفاده نمایند.

مراحل ثبت نام بدون کنکور ریاضی

داوطلبان پیش از ثبت نام خود اطلاعات کافی را در مورد زمان پذیرش، شهریه ی دانشگاه های بدون کنکور، میزان اعتبار مدرک بدون کنکور، شرایط ادامه تحصیل دانشگاه های بدون کنکور و … را بدست آورده و پس از آن در مهلت زمانی که هر یک از دانشگاه های علمی کاربردی، آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی و سراسری اعلام می نمایند در صورت داشتن شرایط برای ارتقاء تحصیلی ثبت نام نمایند. در همین خصوص می توانید از مشاوران مرکز جهت راهنمایی ثبت نام بدون کنکور ریاضی مشاوره بگیرید.

نرم افزار ثبت نام بدون کنکور ریاضی

با توجه به نبود اطلاعات یکپارچه و جامع پیرامون دانشگاه های بدون کنکور ریاضی مرکز مشاوره جهت تسهیل در روند ادامه تحصیل داوطلبان نرم افزار ثبت نام بدون کنکور ریاضی را ارائه نموده است. این نرم افزار به داوطلبان کمک می کند تا تمام اطلاعات از جمله لیست رشته و دانشگاه های بدون کنکور، ظرفیت پذیرش و زمان ثبت نام آن ها را به تفکیک نماید بدهد. داوطلبان هم چنین می توانند با توجه به استان خود لیست رشته و دانشگاه های بدون کنکور را مشاهده نمایند. کافی است که نام استان مورد نظر خود را وارد کرده و تمامی اطلاعات را مشاهد نمایند. داوطلبان می توانند جهت استفاده از نرم افزار بدون کنکور ریاضی با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایند.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام بدون کنکور ریاضی، مراحل ثبت نام بدون کنکور ریاضی
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی، مشاوره شغلی بدون کنکور ریاضی
  • مشاوره ادامه تحصیل بدون کنکور ریاضی، مقاطع تحصیلی بدون کنکور ریاضی
  • مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور ریاضی و نحوه ی استفاده از نرم افزار

 

تماس با مشاور