ثبت نام انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

  • ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته
  • انتخاب رشته با کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته، شرایط و نحوه ی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
  • انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته، ظرفیت پذیرش دانشگاه سراسری و آزاد کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول انتخاب رشته ی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته:

کلیه ی داوطلبان متقاضی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 که می خواهند در مقطع کارشناسی ناپیوسته 96 تحصیل نمایند، در بازه ی زمانی 7 خردادماه الی 14 خردادماه، می توانند در سایت سازمان سنجش پس از دریافت دفترچه ی راهنمای ثبت نام اقدام به ثبت نام نمایند. کلیه ی داوطلبان چه آن هایی که می خواهند با کنکور و چه داوطلبان بدون کنکور باید در زمان 7 خردادماه ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش انجام دهند. همچنین داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آگاه شوند. داوطلبان بدون کنکور ملاک قبولی آن ها در دانشگاه ها، سوابق تحصیلی آن ها می باشد. انتخاب رشته ی داوطلبان بدون کنکور در زمان ثبت نام آن ها صورت می گیرد و در انتخاب های 50 گانه ی خود می توانند انتخاب رشته نمایند. جهت کسب هر گونه اطلاعاتی در ارتباط با انتخاب رشته ی بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته می توانید با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمائید.

جهت عضویت در کانال تلگرام انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته کلیک نمائید.

انتخاب رشته با کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته:

متقاضیان می توانند در زمان مقرر شده توسط سازمان سنجش که از 7 خردادماه شروع شد و تا یک هفته پس از آن ادامه دارد، ثبت نام  و در همان زمان انتخاب رشته ی خود را که تعداد 50 انتخاب دارند. انجام دهند. داوطلبان با آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

همچنین با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته با کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته می توانید از شرایط و نحوه ی ثبت نام اطلاع پیدا کنید.

با عضو شدن در کانال تلگرام نیز از دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مطلع شوید.

تماس با مشاور