00 تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد

  • ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد، زمان ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور مجدد 97، پاسخ به سؤالات مرتبط تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد، نحوه ثبت نام کنکور تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد با مشاوران برتر

 

در دانشگاه آزاد قبول شده اید ولی رشته تان را دوست ندارید؟ رشته تان را دوست دارید ولی واحد دانشگاهی تان مورد علاقه تان نیست؟ اصلاً گذشته تان را دوست دارید و نه واحد دانشگاهی تان را؟ پس پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید تا درباره ی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد بیشتر بدانیم.

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد چیست؟

تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد یک فرصت دوباره برای داوطلبانی است که یا در رشته و دانشگاه مورد نظرشان قبول نشده اند و یا قبول شده اند ولی ترجیح می دهند که دوباره شانس خود را برای رشته محل دیگری انتخاب کنند. در واقع شرط اصلی اینکه بتوانید در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد، انتخاب رشته نمایید، این است که در کنکور کارشناسی ارشد آزاد شرکت کرده باشید. روند تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد در ظاهر، ساده به نظر می رسد ولی بهتر است تا ادامه ی مطلب را نخوانده اید، زود قضاوت نکنید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد:

همان طور که گفتیم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد یک فرصت دوباره است. به هر دلیلی که از رشته محل خود راضی نیستید و یا قبول نشده اید، در تکمیل ظرفیت شانسی دوباره دارید که حداکثر 100 کد رشته محل انتخاب کنید. اگر در دو کد رشته امتحانی هم شرکت کرده باشید، می توانید در 100 کد رشته محلی که مجاز به انتخاب هستید، رشته های هر دو کد رشته را انتخاب نمایید. البته این را هم باید بگوییم که این قانون تکمیل ظرفیت می تواند خطرناک هم باشد. اگر بدون مطالعه وبررسی، اقدام به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نمایید، (در حالیکه کد رشته محل اصلی قبولی تان را بیشتر از کد رشته قبولی در تکمیل ظرفیت دوست داشتید)و در تکمیل ظرفیت در کد رشته دیگری قبول شوید، اولین کد رشته قبل از قبولی در تکمیل ظرفیت باطل می شود و فقط کد رشته تکمیل ظرفیت مورد قبول واقع می شود. این گونه به نظر می رسد که فرآیند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیاز به مطالعه و بررسی بیشتری دارد.

پیشنهاد ما این است که قبل از هر گونه اقدام در مورد انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، حتماً با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید. چرا که آنها می توانند بهترین راه را با توجه به شرایط، به شما نشان دهند.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد:

معمولاً اطلاعیه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، در دو نوبت مهر و بهمن منتشر می شود. ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد هم مطابق تمامی ثبت نام های مورد تأیید وزارت علوم، به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت آزمون دانشگاه آزاد (www.azmoon.org) انجام می پذیرد. شایان ذکر است که برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد، بایستی اطلاعات ثبت نامی خود را داشته باشید. خب اگر اطلاعات ثبت نامی خود را نداشته باشیم، تکلیف چیست؟

نگران نباشید: با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید. آن ها راه حلی خواهند یافت.

زمان بندی ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد:

ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد معمولاً در دو نوبت در اوایل مهرماه و اوایل بهمن ماه انجام می پذیرید. نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد نیز در دو نوبت اول در اواخر مهرماه و در نوبت دوم در اواخر بهمن ماه اعلام می گردد.

رشته های تکمیل ظرفیت ارشد آزاد:

همزمان با زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد، لیست رشته محل های تکمیل ظرفیت در پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از لیست رشته های تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

تکمیل ظرفیت: تیری در تاریکی

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را یاری می کند:

  • ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد، زمان ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور مجدد 97، پاسخ به سؤالات مرتبط تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد، نحوه ثبت نام کنکور تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد
  • مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد آزاد با مشاوران برتر

 

تماس با مشاور