برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی:

  • برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی، برگه سفید اعزام به خدمت سربازی
  • برگه سبز اعزام به خدمت سربازی، برگه سبز اعزام به خدمت نظام وظیفه
  • تاریخ اعزام به خدمت سربازی، دفترچه ی اعزام به خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی و موضوعات مرتبط با آن

برگه سفید اعزام به خدمت سربازی:

سربازی پروسه و مراحل خاص خود را دارد. تمام کسانی که مشمول خدمت سربازی می شوند باید این مراحل را بگذرانند. احتمالا فارغ التحصیل هستید یا اینکه قصد دارید از ابتدای سن جوانی تکلیف سربازی خود را مشخص کنید.در هر دو حالت شما اگر شرایط هیچ کدام از انواع معافیت های پزشکی و معافیت های کفالت و معافیت فرزندان ایثارگران و معافیت مددجویان را نداشته باشید باید برای اعزام به خدمت اقدامات لازم را انجام دهید چرا که یک روز تعلل در ارسال درخواست خدمت سربازی و مدارک موردنیاز خدمت سربازی به معنای یک روز اضافه خدمت خواهد بود.حال مشمولان خدمت سربازی که دفترچه ی اعزام به خدمت سربازی خود را پست کرده باشند مطابق با مدرک تحصیلی ماه اعزام به خدمت آنها مشخص می شود. معمولا مشمولان دارای تحصیلات دانشگاهی در ماههای زوج به خدمت اعزام می شوند. آنچه که اینجا برای مشمولان قطعا با اهمیت و سوال برانگیزخواهد بود این است که محل آموزشی من کجا است؟ آیا مکان آموزشی من از شهر محل سکونت من دور است یا نه؟ آیا امکان تغییر مکان اموزشی وجود دارد؟  قبل از پاسخ به دو سوال آخر باید به جواب سوال اول برسید. قبل از تاریخ اعزام به خدمت سربازی، شما برگه ی سفید دریافت می کنید. برگه سفید به چه منظوری برای مشمولان ارسال می شود؟  برگه سفید، محل آموزشی را به شما اطلاع می دهد و از طریق آن می توانید از مکان آموزشی خود باخبر شوید. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از اینکه برگه ی سفید شما چه زمانی برایتان ارسال می شود و محل خدمت آموزشی شما کجا خواهد بود از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید تا قبل از اعزام به محل آموزشی ، کاملا خود را با شرایط محیطی و فرهنگی آن شهر هماهنگ کنید.

 برگه سبز اعزام به خدمت سربازی

برگ سبز اعزام به خدمت سربازی از دیگر نامه هایی است که از نظام وظیفه دریافت می کنید. اما قطعا سوال شما این است که:

برگ سبز چیست؟

برگ سبز اعزام به خدمت سربازی آخرین نامه ای است که برای شما ارسال می شود. برگ سبز علاوه بر اطلاعات مشمولی شما حاوی دو نکته مهم است که این دو نکته جزو اولین سوال های شما هستند.

  • تاریخ اعزام به خدمت
  • یک کد چند رقمی

برگه سبز اعزام به خدمت سربازی شما را از ابهامات زمان اعزام به خدمت خلاص می کند و ان کد چند رقمی هم در واقع به صورت عددی همان اطلاعات برگ سفید را به شما می دهد. در واقع کد چند رقمی، کد محل آموزشی یا کد شهری است که باید در پادگان آن، دوره آموزشی را بگذرانید. از ابهامات زمان و مکان آموزشی خود دچار استرس نشوید و برای اعزام به خدمت با خیالی آسوده آماده شوید. ممکن است قصد تغییر تاریخ اعزام به خدمت یا تغییر کد چند رقمی که همان شهر محل آموزش شما است را داشته باشید اما آیا امکان تغییر تاریخ اعزام به خدمت در برگه سبز وجود دارد؟ آیا می توان کدشهرمحل خدمت را جایگزین کرد؟ مشاوران مرکز به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به تمام سوالات و ابهامات شما در رابطه با خدمت نظام وظیفه هستند و شما می توانید با برقراری تماس تلفنی به صورت مستقیم با بهترین مشاوران نظام وظیفه صحبت کنید. تمام شرایط و فرصت های لازم برای مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه شما از طریق مقالات و مشاوران مرکز فراهم شده است و شما می توانید راههای آسان و مطمئن را برای انواع معافیت سربازی و طی مراحل دفترچه نظام وظیفه عمومی و اعزام به خدمت از مشاوران مرکز جویا شوید پس توصیه می کنیم حتما با آنها تماس بگیرید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی، برگه سفید اعزام به خدمت سربازی
  • برگه سبز اعزام به خدمت سربازی، تاریخ اعزام به خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی، مشاوره تلفنی تاریخ اعزام به خدمت سربازی
  • و هر سؤالی که پیرامون برگه سفید و سبز اعزام به خدمت سربازی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور