ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 

  • بدون کنکور علمی – کاربردی، پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
  • زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی
  • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی، نحوه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی، دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی و موضوعات مرتبط با آن

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

دانشگاه علمی – کاربردی یکی از دانشگاه های خوب است که چندین سال است به طور چشمگیری پیشرفت داشته و بدون کنکور در دو نیمسال، دانشجو می پذیرد.

دانشگاه علمی – کاربردی با هدف تأمین اهداف علمی و کاربردی تأسیس شده است. پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می گیرد و شما می توانید به راحتی و بدون دردسر، در این دانشگاه به صورت بدون کنکور، پذیرش شوید.

از این رو توصیه می گردد جهت پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی و موضوعات مرتبط با آن از نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی استفاده نمایید تا در اسرع وقت، به صورت بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی ، راه یابید. توجه داشته باشید که دانشگاه علمی – کاربردی برای شاغلین، امکانات ویژه ای دارد که توصیه ما این است جهت اطلاع دقیق از این شرایط با مشاورین متخصص خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع دقیق و سریع از شرایط ویژه دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 97 برای شاغلین و سایر متقاضیان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

اولین قدم: رشته های بدون کنکور را بشناسیم!

تحصیل بدون کنکور ، از جمله موضوعات بسیار جذاب این روزها است. در واقع از آنجایی که کنکور به نوعی ، تقریبا یک سالی ، روند زندگی داوطلبان را تغییر می دهد، به همین سبب به نظر موقعیتی بسیار طلایی است که بتوان بدون کنکور ، ادامه تحصیل داد. اما اولین قدم برای نیل به این هدف این است که رشته های بدون کنکور را بشناسیم. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از تمامی رشته های بدون کنکور ، دانشگاه های پذیرنده بدون کنکور و هر آنچه که باید در راه انتخاب رشته بدون کنکور بدانید ، با مشاورین خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب آگاهی از رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور علمی کاربردی و انتخاب رشته با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

در ضمن کسانی که می خواهند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه علمی – کاربردی در نیمسال دوم شوند باید اطلاعات کاملی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی داشته باشند تا بتوانند با خیالی راحت، در بهترین رشته تحصیل نمایند. چون در دانشگاه علمی – کاربردی انتخاب کد رشته محل های دانشگاهی و ظرفیت آن ها مهم است شما می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی از لیست رشته ها و محل های دانشگاهی در نیمسال دوم، اطلاعات کامل را به دست آورید و بهترین انتخاب رشته را انجام دهید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 ، ابتدا باید از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی  آگاه شده و سپس نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. یکی از شروط اصلی ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های علمی – کاربردی ، نمره ی معدل دیپلم برای پذیرش در مقطع کاردانی و نمره ی معدل کاردانی برای پذیرش در مقطع کارشناسی نا پیوسته می باشد. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرط معدل هر رشتهبه منظور پذیرش در دانشگاه علمی – کاربردی 97، از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید . همجنین پیشنهاد می کنیم از نرم افزار انتخاب رشته ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی استفاده کنید تا بتوانید به راحتی وارد دانشگاه شوید و آینده  تحصیلی و شغلی خود را تأمین نمایید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 و سوالات متداول در این زمینه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 

دانشگاه علمی – کاربردی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرد و شما می توانید برای نوبت مهر، در ماه های مرداد و شهریور، اقدام به انتخاب رشته ی بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی نمایید و برای پذیرش در نوبت بهمن یا همان نیمسال دوم، می توانید از ماه دی نسبت به انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی اقدام نمایید.

متقاضیان پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی می توانند جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایند و همچنین با عضو شدن در کانال تلگرام خانه مشاوره به محض شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی از آن اطلاع پیدا کرده و سریع نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند.

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید. دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 97

دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ای را تحت عنوان دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، به منظور آگاهی داوطلبان از شرایط ، ضوابط و نحوه ثبت نام منتشر می نماید. شایان ذکر است که مطالعه این دفترچه راهنما برای تمامی داوطلبانی که قصد ادامه ی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارند ، الزامی است . اما از آنجایی که مطالعه دفترچه زمان بر است ، پیشنهاد می کنیم که اطلاعات جامعی درباره ی زمان و نحوه ثبت نام ، شرایط و ضوابط و … را در کوتاه ترین زمان ، از مشاورین متخصص خانه مشاوره کسب نمایید.

برای کسب آگاهی در مورد دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • بدون کنکور علمی – کاربردی، پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
  • زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی 97 ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی
  • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی، نحوه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی، دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی – کاربردی و موضوعات مرتبط با آن

تماس با مشاور