انتخاب شغل، مهمترین تصمیم زندگی

  • مشاوره استخدام و مشاوره شغلی برای شروع کسب و کار
  • مشاوره تلفنی برای موفقیت در انتخاب شغل و کسب و کار شما، استعدادیابی و شکوفایی استعدادهای نهفته شما
  • مشاوره تلفنی استخدام نهادهای رسمی مثل آموزش و پرورش، شرکت نفت، ایران خودرو، و سایر استخدام های سراسر کشور
  • مشاوره تلفنی در رابطه با استخدام و موفقیت در کسب و کار شما

مشاوره استخدام و مشاوره شغلی برای موفقیت کسب و کار شما:

متأسفانه بسیاری از افراد اطلاع دقیقی از شغل های موجود و استخدامی ها جدید ندارند و بدین ترتیب نمی توانند شغل مناسب خود را پیدا نمایند. شاید دیده باشید که بسیاری از افراد شغل های زیادی را عوض می نمایند و به نتیجه ی درستی نمی رسند و سن آن ها سپری شده و در نتیجه نمی توانند آینده ی شغلی درخشانی برای خود رقم بزنند. نکته ی جالب اینجاست که بسیاری از مردم اطلاعی از مشاوره شغلی و فواید آن ندارند. پیشنهاد ما این است که می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا با توجه به تحصیلات  شما شغل های مناسب را برای شما بیان نموده و بتوانید آینده ی مشخصی را با هدفی مشخص طی نمائید. توجه داشته باشید که شما در هر سنی که باشید و هر نوع مدرکی که داشته باشید، می­توانید با یک انتخاب درست، شغلی نامناسب پیدا نمایید و یا کسب و کار خود را رونق دهید. جهت تحقق این امر باید اطلاعات دقیقی از هر نوع شغل و استخدامی جدید از جمله استخدامی های رسمی نظیر بانک ها، آموزش و پرورش، شرکت نفت، ایران خودرو و همچنین استخدامی های دیگر داشته باشید تا در اسرع وقت به بهترین شغل دست پیدا نمائید.

برای موفقیت در انتخاب شغل مناسب خود، از چه کسی باید مشاوره بگیریم؟

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که مشاهده نمائید خود و یا اطرافیان شما در رشته ی دانشگاهی مناسبی تحصیل نمی کنند، دلیل این قضیه این است که بدون اطلاع دقیق از رشته آن را انتخاب نموده اید و از کسی مشورت نگرفته اید و حال از انتخاب این رشته پشیمان هستید و یا بعد از فارغ التحصیلی، شغل مناسبی برای این رشته پیدا نکرده اید. این تجربه نشان می دهد که اگر می خواهیم در شغلی موفق باشیم، باید انتخاب درستی در رشته ی تحصیلی و شغل آینده ی خود داشته باشیم تا در نتیجه شغل مناسب خود را پیدا نموده و در آن موفق باشیم. توجه داشته باشید که شما می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید تا شما را در انتخاب شغل مناسب کمک نمایند تا در اسغر وقت با توجه به علاقه خود، کار مناسب خود را پیدا نمائید.

فرآیند مشاوره شغلی برای استخدام یا موفقیت کسب و کار شما:

افرادی که می خواهند شغل مناسب خود را انتخاب نمایند به دو دسته تقسیم می شوند.  دسته اول افرادی هستند که باید قبل از انتخاب رشته ی تحصیلی شغل مناسب خود را انتخاب نمایند و پس از انتخاب شغل، رشته ی تحصیلی خود را انتخاب نمایند تا بر اساس رشته ی تحصیلی خود، شغل مناسبی پیدا نمایند. و دسته ی دوم افرادی هستند که پس از انتخاب رشته ی تحصیلی خود می خواهند اقدام به شغل مناسب نمایند.

فرآیند مشاوره شغلی برای استخدام یا موفقیت کسب و کار شما در هر دو حالت متفاوت است و برای هر کدام باید  برنامه ریزی جداگانه ای داشته باشید که با کمک شکل مشاوره مناسب می توانید راه های دست یابی به شغل مناسب و موفقیت در آن را کسب نمائید و در نتیجه به موفقیتی بزرگ در شغل خود برسید.

شرایط استخدام در نهادهای رسمی کشور:

متأسفانه بسیاری از افراد و مردم اطلاع دقیقی از زمان و شرایط استخدام در نهادهای رسمی کشور ندارند و بسیاری از ثبت نامی های آزمون استخدامی را از دست داده و فرصت مهم زندگی خود را از دست می دهند. بنابراین اگر توجه داشته باشید که زمان دقیق ثبت نام هر نهاد رسمی را بدانید و آگاهی کامل از شرایط استخدامی داشته باشید، می توانید در زمان آن اقدام به ثبت نام نمائید و با موفقیت در روز آزمون استخدامی، شغل مناسب خود را بیابید. استخدام در هر نهاد رسمی دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که با اطلاع از این شرایط می توانید در اسرع وقت به موفقیت در آینده ی شغلی خود برسید. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط استخدام در هر نهاد رسمی کشور با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمائید تا از اخبار استخدام در هر نهاد رسمی کشور با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمائید تا از اخبار لحظه ای هر استخدام و شرایط آن، اطلاعات کامل و جامع را کسب نمائید.

چگونه یک کسب و کار کوچک را شروع کنیم و به یک Startup  بزرگ تبدیل شویم؟

برای موفقیت در هر کار بزرگ، ابتدا باید از کارهای کوچک شروع نمائیم و به عبارتی ساده تر باید گام به گام و مرحله به مرحله راه های موفقیت را طی نمائیم. بسیاری از افراد بزرگ از کارهای ساده و ابتدایی شروع نموده اند و در نهایت موفق شده اند. اما کارهای آنها بر اساس برنامه ریزی شکل گرفته و طی مراحل زیادی به نتیجه رسیده است. همه ی افراد موفق از مشاورین و افراد با تجربه راهنمایی گرفته و با ایجاد یک کسب و کار کوچک توانسته اند به یک استارتاپ بزرگ تبدیل شوند. پس پیشنهاد می کنیم که قبل از شروع هر کاری با استفاده از مشاوره شغلی و تجربیات افراد گوناگون ابتدا یک کسب و کار کوچک را راه اندازی نمائید و سپس با برنامه ریزی و گام به گام به موفقیت های شغلی دست یابید.

استارتاپ

اخبار لحظه به لحظه استخدام و موفقیت در کسب و کار:

افراد در سنین مختلف هموراه به دنبال این می گردند که در زمان حال چه استخدامی وجود دارد و چه شرایطی برای هر استخدامی می باشد که بتوانند در اسرع وقت نسبت به ثبت نام استخدامی اقدام نمایند. جهت تحقق این امر پیشنهاد می کنیم که در کانال تلگرام استخدامی خانه مشاوره عضو شوید تا به محض شروع استخدامی های جدید، شما را از زمان و شرایط آن استخدام آگاه سازیم.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • مشاوره استخدام و مشاوره شغلی برای موفقیت کسب و کار شما، مشاوره تلفنی برای موفقت در انتخاب شغل و کسب و کار شما
  • استعدادیابی و شکوفایی استعدادهای نهفته شما، مشاوره تلفنی استخدام نهادهای رسمی، مثل بانک، آموزش و پرورش، شرکت نفت، ایران خودرو و …
  • مشاوره تلفنی در رابطه با استخدام و موفقیت در کسب و کار شما
  • و هر سؤالی که پیرامون استخدامی های رسمی و خصوصی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

 

 

تماس با مشاور