انتخاب رشته کنکور

 • انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه سراسری

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

آیا می­دانید تمام تلاش و زحمت و درس خواندن ها و شب بیداری های شما در کنکور در کارنامه ی کنکور جمع شده و با انتخاب رشته­ی درست تعیین می کنید که چند سال از عمرتان را برای چه رشته ای هزینه کنید؟ میدانید مشاوره انتخاب رشته یکی از حساس­ترین مشاوره های زندگیتان است؟ شما با داشتن اطلاعاتی درباره­ی مواردی مثل درصد تأثیر سهمیه ایثارگری، خانواده شهدا و مناطق محروم و آشنایی با شرایط دانشگاه های روزانه، شبانه، غیر انتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان، مازادهای خودگردان یا بین المللی می توانید انتخاب رشته ی بهتری داشته باشید و به راحتی وارد دانشگاه شوید و در رشته ی مورد علاقه تان تحصیل کنید.

 امسال در دفترچه کنکور سراسری مطالبی ارائه شد که برای اینکه بتوانید انتخاب رشته ی بهتری داشته باشید لازم است دفترچه را  دقیق مطالعه کرده باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین خانه مشاوره مشورت کنید.

امسال یک کنکور می دهید و برای شما یک کارنامه اولیه صادر می شود، که در این کارنامه رتبه و جمع نمره کل شما وارد می شود. رتبه هر چه کوچکتر باشد شما می توانید رشته های بهتر را انتخاب کنید و هر چه تراز عدد بزرگتر باشد در دانشگاه آزاد می توانید انتخاب رشته ی بهتری کنید.

مشاوران ما در خانه مشاوره با داشتن نرم افزار انتخاب رشته کنکور می توانند به شما بگویند با رتبه شما سال گذشته داوطلبین در چه رشته هایی و چه دانشگاه هایی قبول شده اند که با کمک آن شما می توانید انتخاب رشته ی بهتری  داشته باشید که مشاوران خانه مشاوره میتوانند شما را راهنمایی کنند.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته سراسری و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته سراسری

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور