انتخاب رشته کنکور سراسری:

  •  انتخاب رشته کنکور سراسری،‌انتخاب رشته دانشگاه سراسری، نرم افزار انتخاب رشته کنکور
  •  معرفی رشته ها، مقایسه ی رشته ها و دانشگاه های سراسر کشور و مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه
  •  نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری،‌ با رتبه شما سال گذشته چه گرایش و چه دانشگاهی قبولی آوردند؟
  •  سال گذشته رشته و دانشگاه مورد نظر شما چه رتبه هایی را پذیرش کرد؟ به کمک نرم افزار انتخاب رشته

 

انتخاب رشته امسال کمی متفاوت تر از پارسال؛ همانطور که می دانید با توجه به افزایش رقابت، مهمترین و حیاتی ترین قسمت کار داوطلبان انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد. داوطلبان بایستی در ابتدا تمامی صفحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته را مطالعه نمایند و از تمامی قوانین و ضوابط با خبر گردند. گاهاً برای بسیاری از داوطلبان سؤالاتی پیش می آید که اگر از متن دقیق قوانین و ضوابط مطلع نباشند ممکن است دچار مشکلات جبران ناپذیری شوند.

مشاورین مرکز با آگاهی کامل از ضوابط و قوانین انتخاب رشته آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند. شما می توانید با مشاورین مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و تمامی سؤالات خود پیرامون انتخاب رشته را از ایشان بپرسید.همچنین اضافی شود داوطلبان می توانند جهت انتخاب رشته صحیح از نرم افزار انتخاب رشته این مرکز استفاده نمایند. امکانات این نرم افزار بدین صورت می باشد که شما می توانید رتبه خود را وارد نرم افزار کرده و مشاهده نمایید سال های گذشته با رتبه شما کدام رشته و دانشگاه قبولی داشته اند؟ یا اینکه اگر بخواهید در رشته و دانشگاه مشخصی قبول شوید چه رتبه ای بایستی داشته باشید. پیشنهاد می گردد جهت استفاده صحیح از این نرم افزار با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 

نرم افزار انتخاب رشته ابزاری مناسب برای پیش بینی

 

نکته قابل توجه این نرم افزار این است که نگاه شما کمی منطقی تر می شود. شما می توانید نسبت به قبولی های سال گذشته با خبر شوید و این موضوع به شما کمک می کند که آگاهانه تر و منطقی تر انتخاب رشته نمایید. همچنین مشاورین این مرکز می توانند تمامی رشته های دانشگاهی را به شما معرفی کرده و حتی دانشگاه ها را به طور کاملاً تخصصی از همه لحاظ برای شما مقایسه نمایند. امید است با یک نگاه آگاهانه تر بتوانید انتخاب رشته صحیحی جهت پیشرفت خود در راستای تحصیلات تکمیلی داشته باشید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

* مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری،‌انتخاب رشته مجازی،‌راهنمای انتخاب رشته

* معرفی رشته های دانشگاهی، معرفی دانشگاه ها به طور کاملاً تخصصی برای انتخابی بهتر

* استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری،‌مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری،‌مشاوره انتخاب رشته دانشگاه سراسری

* و هر سؤالی که ممکن است پیرامون این موضوع برایتان پیش آید.

 

تماس با مشاور