انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی

 • انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه سراسری

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی برای قبولی در دانشگاه سراسری رشته علوم انسانی بسیار اهمیت دارد زیرا داوطلبان شما حق انتخاب 150 کد رشته محل را دارند.

انتخاب رشته کنکور سراسری در همه شهرها و مراکز استان از این داوطلبان کنکور سراسری پس از اعلام نتایج آزمون انجام می پذیرد. انتخاب رشته کنکور سراسری در رشته علوم انسانی بسیار مهم است چون داوطلبان برای قبولی در دانشگاه سراسری در این انتخاب رشته دقت کافی را داشته باشند،‌در دانشگاه سراسری مورد نظر قبول شوند.

 در انتخاب رشته کنکور سراسری رتبه شما در زیر گروه مورد نظر بسیار حائز اهمیت است و اینکه در انتخاب دانشگاه  های سراسری دوره روزانه مجاز شوند و حق انتخاب دوره ی روزانه را نیز داشته باشند. انتخاب رشته کنکور سراسری در رشته علوم انسانی از این حدود 150 هزار داوطلب کنکور انجام می شود که در رشته ادبیات و علوم انسانی تحصیل کرده و در کنکور شرکت کرده اند. انتخاب رشته کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد و داوطلبان علوم انسانی پس از مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته با مشورت افراد کاردان نسبت به انتخاب رشته خود اقدام  می نمایند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری برای داوطلبان علوم انسانی به صورت ویژه طراحی شدهاست تا داوطلبان از آخرین رتبه های قبولی در زیر گروه خود مطلع شوند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی برای علاقه مندان به علوم انسانی در رشته های آن تدوین شده تا داوطلبان بدانند با رتبه و تراز مشابه شما سال پیش  داوطلبان  دیگر در چه رشته و در چه دانشگاهی قبول شده اند. برای اطلاعات بیشتر در باره نرم افزار انتخاب رشته با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته سراسری و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته سراسری

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور