انتخاب رشته کنکور ریاضی

 • انتخاب رشته کنکور ریاضی ، انتخاب رشته کنکور ریاضی ، انتخاب رشته دانشگاه ریاضی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ریاضی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی توسط نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته ریاضی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته ریاضی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

برای تحصیل در رشته ریاضی دانشگاه های سراسری و آزاد برجسته ای در کشورها وجود دارد که شما می توانید در این دانشگاه ها، مشغول به تحصیل شوید. از جمله رشته هایی که بسیار مورد علاقه دانشجویان می باشد می توان به رشته های مهندسی عمران، برق، مکانیک، صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و مهندسی کامپیوتر اشاره کرد. رشته های نامبرده شده از جمله رشته های پول ساز مهندسی می باشد و همه ساله دانشجویان زیادی جذب این رشته ها می شوند.

 آیا می خواهید از ادامه تحصیل در دانشگاه لذت ببرید؟

اولین نکتهای که باید در انتخاب رشته ریاضی بدان توجه کنید، این است که بدانید هدفتان از ورود به دانشگاه چه چیزی است. باید بدانید که آیا علاقه­ مندید در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنید؟

چه چیزی موجب علاقه مندی شما به رشته ی مورد نظر شما می شود؟ آیا فقط چون تحصیل در آن رشته به شما  احساس خوبی می دهد آن را انتخاب می کنید؟ یا اینکه معیارهای دیگری از جمله بازار کار برای شما مهم است؟

شما برای اینکه بتوانید یک انتخاب رشته عالی داشته باشید در وهله اول باید به سؤال های مطرح شده پاسخ دهید.

 

شما می توانید با استفاده از نرم افزاری که توسط خانه مشاوره برای شما طراحی شده است بفهمید که برای قبولی در رشته های مورد نظر خود چه رتبه ای را باید کسب کنید. این نرم افزار بر اساس رتبه های قبولی در دانشگاهها در سال قبل تهیه شده است. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته ریاضی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های ریاضی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور ریاضی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته ریاضی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته ریاضی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته ریاضی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ریاضی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری ریاضی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته ریاضی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ریاضی ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته ریاضی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ریاضی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور