انتخاب رشته کنکور انسانی

 • انتخاب رشته کنکور انسانی ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور انسانی آن قدر برای داوطلبان انسانی اهمیت دارد که حتی شب های انتخاب رشته خواب را از چشمان خود دریغ می کنند. انتخاب رشته کنکور انسانی از بین شرکت کنندگان علوم انسانی برای قبولی در دانشگاه های روزانه،‌شبانه،‌غیر انتفاعی و پیام نور انجام می شود. انتخاب رشته کنکور انسانی در برخی از رشته ها دارای سهمیه های بومی، ناحیه ای و قطبی می باشد. داوطلبان در برخی از رشته ها باید با توجه به سهمیه خود انتخاب رشته کنکور را انجام دهند. انتخاب رشته کنکور انسانی برای داوطلبان علوم انسانی بسیار سرنوشت ساز است.

 برای انتخاب رشته کنکور انسانی حتماً دفترچه ی انتخاب رشته کنکور انسانی سازمان سنجش را مطالعه کنید و بداند که انتخاب رشته کنکور قبولی شما را تضمین می کند.

در انتخاب رشته کنکور انسانی داوطلبان باید 150 کد رشته محل دانشگاهی را به ترتیب علاقه وارد کنند و در گزینه های اول انتخاب رشته کنکور بهترین دانشگاه ها و رشته های خود را انتخاب کنند. انتخاب رشته کنکور انسانی باید با دقت بیشتری انجام شود و توصیه ما به شما داشتن یک مشاور خوب و با تجربه برای انتخاب رشته است.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی توسط کارشناسان مجرب خانه مشاوره طراحی شده است و داوطلبان می توانند از آخرین قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود آگاه شوند.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی یکی از بهترین روش ها برای آگاهی از قبولی های رشته مورد علاقه خود است.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی نرم افزاری برای داوطلبان کنکور است تا با توجه به رتبه خود بدانند احتمال قبولی آنان در کدام رشته و دانشگاه بیشتر است.برای اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار با همکاران ما در بخش خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته آزاد و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته آزاد

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور