انتخاب رشته کنکور آزاد انسانی

 • انتخاب رشته کنکور آزاد انسانی ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته کنکور آزاد انسانی می تواند قبولی شما را در دانشگاه آزاد شهر خودتان در بهترین رشته های علوم انسانی تضمین کند. انتخاب رشته کنکور آزاد از بین کلیه داوطلبان شرکت کننده در علوم انسانی انجام می شود و همه علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد می توانند با نوشتن 20 کد رشته محل دانشگاه آزاد در یکی از آنها قبول شوند. انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری هر ساله انجام می پذیرد و داوطلبان می توانند اواخر تابستان از قبولی خود آگاهی یابند. انتخاب رشته کنکور آزاد در بیش ز 90 درصد رشته ها برگزار میشود.

 تمامی دانشگاه های آزاد واحد های شهرستان ها و مراکز استان از طریق همین انتخاب رشته اقدام به پذیرش دانشجو می کنند. در انتخاب رشته کنکور آزاد حتی داوطلبانی که در کنکور نیز رتبه خوبی کسب نکرده اند این امید را دارند که در یکی از بهترین رشته ها و واحدهای دانشگاه آزاد قبول شوند. انتخاب رشته کنکور آزاد برای داوطلبان علوم انسانی برای قبولی در رشته مورد نظر بسیار اهمیت دارد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد برای تمامی رشته ها و واحدهای دانشگاه آزاد طراحی شده تا متقاضیان از آخرین رتبه و ترازهای قبول شدگان در رشته مورد نظر خود آگاهی یابند.

برای قبولی در انتخاب رشته کنکور آزاد تراز شما در آزمون بسیار اهمیت دارد و این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا بدانید با تراز خود در کدام رشته و واحد دانشگاهی پذیرفته می شوید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته آزاد و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته آزاد

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور