انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

هر سازمان برای اینکه بتواند اهداف خود را به خوبی پیش برده وبه نتایج مطلوب دست یابد به مدیران با تجربه و با دانش کافی نیازمند می باشد. دانشجویانی که با انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی به ادامه تحصیل می پردازند به خوبی اداره امور و مسائل آموزشی و پرورشی را فرا می گیرند و قدرت تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری در باره مسائل مختلف آموزشی را بدست خواهند آورد . همچنین آنها می توانند مدارس آموزشگاه ها ادارات آموزش و پرورش را را به خوبی مدیریت کرده و یا به تدریس در باره مسائل مدیریت آموزشی بپردازند .کیفیت و سطح مدیران به نحوه ی آموزش آنها در سطوح مختلف تحصیلی دارد و همین مطلب نیاز جامعه و کشور را به مدیران آموزشی آشکار می سازد .

 

 

دوره ی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارای 27 واحد می باشد و این تعداد واحد قابل اخذ برای هر ترم بستگی به شرایط دانشجو و شرایط دانشگاه محل تحصیل دارد که چه میزان واحد برای هر ترم دانشجو مجاز به انتخاب می باشد .از جمله دلایلی که ضرورت تدریس مدیریت آموزشی را ایجاد می کند عبارتند از : افزایش سطح و بهبود کیفیت مدیریت آموزشی کشور ، حل مشکلات مهم و اساسی مدیران شایسته و متخصص ، بهبود و ارتقای سطح آموزش با بهره گیری از امکانات موجود در مدارس .

دروسی که پس انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی باید در طول ترم های متععد اخذ گردند و گذرانده شوند به شرح زیر می باشند :

کاربرد آماراستنباطی درمدیریت آموزشی، رفتار و روابط انسانی درسازمانهای آموزشی، مکاتب فلسفی و آراء تربیتی ، متون زبان تخصصی 1 ، اصول برنامه ریزی آموزشی ، اصول مدیریت آموزشی ، روشهای تحقیق درمدیریت آموزشی ، تئوریهای سازمانی مدیریت ، مدیریت نیروی انسانی ، نظارت و راهنمایی آموزشی ، بودجه بندی و مدیریت مالی ، تجزیه‌و تحلیل ‌سیستمها و کاربرد آن ‌در ، مدیریت‌آموزش ، پایان نامه .

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور