انتخاب رشته دکتری باستان شناسی 96

  • انتخاب رشته دکتری 96 ، انتخاب رشته دکتری، انتخاب رشته دکتری96 دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دکتری 96 دانشگاه آزاد
  • دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 96، ظرفیت پذیرش دکتری سراسری و دانشگاه آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری 96، پذیرش بدون کنکور دکتری 96، بورسیه دکتری و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • مشاوره انتخاب رشته دکتری و مشاوره تلفنی در رابطه با مراحل مصاحبه دکتری

راهنمای انتخاب رشته دکتری باستان شناسی:

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در مقطع دکتری باستان شناسی می توانند برای ورود به دانشگاه های سراسری که حد نصاب لازم را کسب کرده اند، کد 50 رشته را در  فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کرده و برای انتخاب رشته در دانشگاه های آزاد حداکثر 40 رشته را انتخاب کنند. برای آگاهی از کد محل رشته باید دفترچه انتخاب رشته را از سایت سازمان سنجش دانلود کنند. برای مثال کد دکتری باستان شناسی در دفترچه از 1997 تا 2016 است. برای اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد می شود مقاله زیر ر امطالعه کنید:

راهنمای کامل انتخاب رشته و دکتری باستان شناسی

مصاحبه دکتری باستان شناسی:

داوطلب دکتری باستان شناسی در صورت کسب حد نصاب لازم که توسط دانشگاه ها اعلام شده، میت واند طبق زمان تعیین شده توسط دانشگاه برای مصاحبه علمی مراجعه کند. باید مدارک لازم را از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مطالعه کند و روز مصاحبه همراه داشته باشد. در نیمه اول شهرویرماه لیست نهایی پذیرفته شدگان توسط هر دانشگاه اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه کنید.

مراحل مصاحبه دکتری باستان شناسی در دانشگاه سراسری

مراحل مصاحبه دکتری باستان شناسی دانشگاه آزاد

 دکتری باستان شناسی بدون آزمون:

تنها  فارغ التحصیلان ممتاز و استعدادهای درخشان  می توانند برای پذیرش بدون کنکور در مقطع دکتری اقدام کنند. این پذیرش در هر دانشگاه به طور مستقل اتفاق می افتد و شرایط پذیرش آن در هر دانشگاه متفاوت است که می توان جهت اطلاع از شرایط هر دانشگاه به پایگاه اطللاع رسانی آن مراجعه کرد. به طور معمول در مقطع دکتری هر رشته فقط 1 نفر بدون کنکور پذیرش می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره حتماً مقاله زیر را مطالعه کنید.

دکتری باستان شناسی بدون آزمون دانشگاه سراسری

دکتری باستان شناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

بورسیه خارج کشور دکتری باستان شناسی:

در جهت تأمین نیروی متخصص و توانمند در رشته های مورد نیاز، طبق اولویت های کشور، هر سال سازمان سنجش ظرفیتی را برای برخی از رشته ها ر بعضی از داشنگاه های سراسری جهت اعزام به خارج از کشور در نظر می گیرد. بروس اعزام به خارج مختص داوطلبان با رتبه برتر کنکور دکتری است. شرایط و مصاحبه با متقاضیان توسط سازمان بورس و اعزام دانشجو اعلام خواهد شد. همچنین تعیین رشته و گرایش داوطلب متقاضی بر عهده سازمان بورس و اعزام دانشجو است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد میشود مقاله زیر را مطالعه کند.

بورسیه خارج کشور دکتری باستان شناسی

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اصول صحیح انتخاب رشته ارشد دکتری باستان شناسی ، انتخاب رشته دکتری باستان شناسی سراسری، انتخاب رشته دکتری باستان شناسی آزاد
  • مراحل مصاحبه دکتری باستان شناسی ، مراحل مصاحبه دکتری باستان شناسی سراسری و آزاد، چگونه در مصاحبه دکتری موفق شویم؟
  • پذیرش بدون کنکور دکتری 96 در دانشگاه های سراسری و آزاد و بورسیه و ادامه تحصیل خارج از کشور
  • و هر سوالی که پیرامون این موضوعات ممکن است برایتان پیش آید


تماس با مشاور