انتخاب رشته دانشگاه سراسری انسانی

 • انتخاب رشته دانشگاه سراسری انسانی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه سراسری

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما س ال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته دانشگاه سراسری انسانی مهم ترین گام بعد از کنکور سراسری است تا داوطلبان در دانشگاه سراسری که دوست دارند قبول شوند. انتخاب رشته دانشگاه سراسری برای داوطلبان علوم انسانی با توجه به سهمیه های بومی و منطقه ای خود انجام می شود و ظرفیت های دانشگاه سراسری در رشته های برتر علوم انسانی کم میباشد و داوطلبان باید دقت کنند اول از همه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه سراسری را خوب مطالعه کنند و پس از مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته دانشگاه سراسری نسبت به انتخاب 150 کد رشته محل تحصیل اقدام نمایند.

 انتخاب رشته دانشگاه سراسری علوم انسانی از این بابت بسیار مهم است که در بسیاری از رشته های دانشگاه سراسری ظرفیت ها در سالهای اخیر کم و زیاد شده است.

انتخاب رشته دانشگاه سراسری برای ظرفیت ها در سالهای اخیر کم و زیاد شده است.

انتخاب رشته دانشگاه سراسری برای پذیرش دانشجویان در دانشگاه سراسری دوره های روزانه، شبانه، غیر انتفاعی ها و پیام نور ها انجام می شود. انتخاب رشته دانشگاه سراسری از مهم ترین گام ها برای قبولی در دانشگاه سراسری مورد نظر است. انتخاب رشته دانشگاه سراسری در رشته علوم انسانی با وجود تعداد زیاد داوطلبان بسیار سرنوشت ساز است چون از این بین ظرفیت دانشگاه سراسری دوره روزانه از سالهای قبل تغییر چندانی نداشته است.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه سراسری با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا برای داوطلبان علوم انسانی طراحی شده است تا بتوانند از رتبه های قبول شده در رشته و دانشگاه مورد نظر خود آگاه شوند.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه سراسری توسط بخش نرم افزار خانه مشاوره طراحی شده و این امکان را می دهد تا با ارائه رتبه خود از قبولی رتبه خود در سالهای اخیر مطلع شوید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته سراسری و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته سراسری

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور