انتخاب رشته انسانی

 • انتخاب رشته انسانی ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

آینده ای درخشان را انتخاب رشته ای خوب رقم بزنید.

انتخاب رشته یکی از گام های اساسی داوطلبان کنکور برای آینده فرد است. انتخاب رشته هر ساله پس از اعلام نتایج به مدت سه هفته پس از آن ادامه دارد و داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب کنند و انتخاب رشته انسانی برای داوطلبان رشته ادبیات و علوم انسانی است. انتخاب رشته انسانی یکی از مهم ترین گام های اساسی داوطلبان برای قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه است. انتخاب رشته انسانی برای همه داوطلبان کنکور انسانی بسیار مهم و حیاتی است.

 انتخاب رشته انسانی برای قبولی در دانشگاه های سراسری روزانه،‌شبانه، مؤسسات آموزش عالی و غیر انتفاعی و هم چنین پیام نور است و داوطلبان با توجه به رتبه خود انتخاب رشته انسانی را انجام می دهند.

انتخاب رشته انسانی در بین حدود 150 هزار داوطلب این رشته انجام می شود که همگی به دنبال قبولی در رشته های برتر علوم انسانی هستند. انتخاب رشته قوانین و ضوابطی دارد که داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش را به طور کامل مطالعه کنند و هم چنین برای انتخاب رشته خوب باید داوطلبان با یک مشاور خوب برای انتخاب رشته مشورت کنند.

نرم افزار انتخاب رشته انسانی به داوطلبان علوم انسانی کمک می کند تا از رتبه های قبول شده در بهترین رشته ها و دانشگاه ها آگاهی یابند.

نرم افزار انتخاب رشته انسانی توسط کارشناسان نرم افزار در خانه مشاوره  طراحی شده تا داوطلبان انتخاب رشته علوم انسانی از آخرین قبولی های مشابه رتبه خود مطلع شوند.

نرم افزار انتخاب رشته انسانی کمک شایانی به داوطلبان می کند تا یک انتخاب رشته خوب و دقیق را داشته باشند.

با انتخاب رشته خوب موفقیت خود را تضمین کنید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته آزاد و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته آزاد

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور