انتخاب رشته ارشد 95

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

سازمان سنجش درباره مهلت انتخاب رشته ارشد 95 و اعلام نتایج رشته های محل های جدید و همچنین برخی از اصلاحیات دفترچه سراسر انتخاب رشته ارشد 95 خبر داد: با توجه به انتشار دفترچه راهنما انتخاب رشته ارشد 95 و اطلاعیه 27/5/95 این سازمان به اطلاع تمامی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می رساند بخاطر اصلاحات دفترچه و همچنین اعلام رشته های جدید علاوه بر رشته های جدید موجود در دفترچه به منظورمساعدت برای ثبت نام و انجام کد رشته ها و محل های جدید به داوطلبان اجازه داده شد تا تاریخ 31/5/95 نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نماند. داوطلبان می توانند بر اساس شرایط و ضوابط موجود در دفترچه راهنما و همچنین توضیحات مربوط به اصلاحیه و کدرشته محل های تحصیل در اطلاعیه تا تاریخ 31/5/95 پایان روز یکشنبه از طریق سایت سنجش اقدام نمایند. انتخاب رشته ارشد همیشه یکی از گزینه های مهم داوطلبان بوده که چگونه به توانند دانشگاه مورد نظر خود راه پیدا کنند و بیشتر افراد بر اساس سلیقه خود محل های دانشگاهی را انتخاب می کنند و براساس ظرفیت و تراز قبولی خود نمی باشد که همیشه نتیجه عکس و مخالف نظر آنها می دهد. در سال 96 نقطه عطف برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد قطعا ادغام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 می باشد که این امر درسال 95 تایید گردید.

 

 

آزمون ارشد 95  در 136 کد رشته در نوبت های صبح و عصر روز های پنج شنبه و جمعه 16 و 17 اردیبهشت بر اساس اطلاعات مندرج بر روی کارت در آزمون شرکت نمودند و آن دسته از داوطلبانی که در آزمون ارشد 95 حق انتخاب رشته ارشد 95 را داشتند توانستند کد رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. انتخاب رشته ارشد کنکور آزاد 96 برای بعد از امتحان و دریافت کارنامه می باشد و هم مانند انتخاب  رشته ارشد 95 یا سال های گذشته نمی باشد و هر داوطلب حق دارد حداکثر 20 انتخاب نماید و اینکه تعداد انتخاب ها هرچقد کمتر باشد حساسیت بیشتر می باشد.داوطلب سعی کند با توجه به حساسیت موضوع انتخاب رشته ارشد کنکور آزاد 96 از انتخاب رشته محل هایی که مکان قبولی ندارند خودداری کنند وصرفا انتخاب هایی را که وارد فرم انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری داشته باشند که با تراز و رتبه آنها همخوانی داشته باشد.

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور