انتخاب رشته ارشد مدیریت

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های و زیر شاخه های فراوانی است و در هر گرایش دروس مختلف می باشد و ضرایب متفاوتی نیز دارند ، دانشجویان علاقه مند به رشته مدیریت می توانند با شرکت در آزمون کارشناسی ارشد این رشته با قبولی در آن با انتخاب رشته ارشد مدیریت به تحصیل در این رشته و گرایش های آن بپردازند .واژه مدیریت را نمی توان به سادگی معنا کرد و این به دلیل پیچیدگی و گستردگی دامنه و ماهیت مدیریت می باشد . مدیریت امروز از مجموعه علوم گوناگون مانند : اقتصاد ، روان شناسی ، جامعه شناسی و … تشکیل شده است و هدف آن افزایش بهره وری و کارایی سازمان یا نهاد مربوط می باشد .مدیریت به شکل علمی و امروزی برای اولین بار در قرن 19 میلادی مطرح شد . برخی از افراد مدیریت را هنر و برخی یک علم می دانند اما عده ای بر این باور می باشند که مدیریت  مجموعه ای از علم و هنر می باشد .

 

 

 

دانشجویان و افرادی که می خواهند در این رشته به ادمه تحصیل بپردازند باید دارای اعتماد به نفس ، قدرت رهبری ، روابط اجتماعی خوب ، قدرت بیان و توانایی تجزیه و تحلیل بالایی باشند .فارغ التحصیلان رشته و گرایش های مدیریت نگرانی برای آینده شغلی خود نخواهند داشت زیرا در هر یا سازمان هدفی مشخص دنبال می شود و مهمهترین عامل موفقیت و دست یافتن به آن هدف ، وجود فردی است که بتواند سازمان را به خوبی مدیریت نماید.  همانطور که گفته شد رشته مدیریت دارای گرایش های متفاوتی می باشد که عبارت اند از : مدیریت مالی ، مدیریت کارآفرینی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، مدیریت تکنولوژی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی ،مدیریت منابع انسانی ، مدیریت بازرگانی . دانشجویان با  انتخاب رشته ارشد مدیریت می توانند در هر کدام از این رشته ها به ادامه تحصیل بپردازند.

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور