انتخاب رشته ارشد مدیریت صنعتی

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

مدیریت صنعتی گرایش و زیر شاخه ای از رشته مدیریت می باشد که پس از قبولی در آزمون دانشجویان می توانند با انتخاب رشته ارشد مدیریت صنعتی در این رشته تحصیل نمایند . این رشته مدیران سازمان های صنعتی را تربیت می کند و دارای سه بعد اصاصی می باشد : ملی ، فنی و تکنیکی ، رفتاری و اجتماعی .این رشته که اختلاف 12 واحدی با مدیریت دولتی دارد و به نحوه قرار گیری ماشین های صنعتی و میزان و چگونگی بهره وری آنها توجه می کند . هم چنین این رشته به کارگاه ها ، واحد های صنعتی و چالش ها و مشکلات کارگری توجه فراوانی دارد . هدف اصلی این رشته را می توان تربیت کارشنان و مدیرانی که بتوانند واحد های صنعتی را مدیریت کنند ، دانست .دانشجویان این رشته علاوه بر آشنایی با مسائل تئوری و نظری مدیرت صنعتی ، با زمینه های آن در عرصه عمل نیز آشناه خواهند شد.قدرت تحلیل دانشجویان در طول این دوره تحصیلی به شدت افزایش خواهد یافت .

موقعیت خوبی یرای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد . آنها می توانند در قسمت های کنترل کیفیت کالا ، اداره حفاظت فنی ، برنامه ریزی و مدیریت تولید تعمیرات و نگهداری به غعالیت بپردازند. این رشته دارای گرایش های مختلفی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که عبارتند از : مدیریت زنجیره تامین ، تحقیق درعملیات، مدیریت عملکرد، مدیریت کیفیت و بهره وری، مدیریت پروژه، تولید وعملیات

دروسی که پس از انتخاب رشته ارشد مدیریت صنعتی باید اخذ گردد عبارت اند از :

کلیه دروس دارای 2 واحد می باشند .

نظریه های سازمان و مدیریت پیشرفته ، تحلیل اماری ، مدیریت استراتزیک پیشرفته ، مدیریت منابع انسانی پیشرفته ، اخلاق و احکام کسب و کار  ، کاربرد تئوری تصمیم گیری ، تحقیق در عملیات پیشرفته ، مدیریت تولید و عملیات پیشرفته ، مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار ، سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور