انتخاب رشته ارشد مدیریت آموزشی

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

هر سازمان برای اینکه بتواند اهداف خود را به خوبی پیش برده وبه نتایج مطلوب دست یابد به مدیران با تجربه و با دانش کافی نیازمند می باشد. دانشجویانی که با انتخاب رشته ارشد مدیریت آموزشی به ادامه تحصیل می پردازند به خوبی اداره امور و مسائل آموزشی و پرورشی را فرا می گیرند و قدرت تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری در باره مسائل مختلف آموزشی را بدست خواهند آورد . همچنین آنها می توانند مدارس آموزشگاه ها ادارات آموزش و پرورش را را به خوبی مدیریت کرده و یا به تدریس در باره مسائل مدیریت آموزشی بپردازند  . کیفیت و سطح مدیران به نحوه ی آموزش آنها در سطوح مختلف تحصیلی دارد و همین مطلب نیاز جامعه و کشور را به مدیران آموزشی آشکار می سازد .دوره ی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارای 27 واحد می باشد و این تعداد واحد قابل اخذ برای هر ترم بستگی به شرایط دانشجو و شرایط دانشگاه محل تحصیل دارد که چه میزان واحد برای هر ترم دانشجو مجاز به انتخاب می باشد .

 

 

از جمله دلایلی که ضرورت تدریس مدیریت آموزشی را ایجاد می کند عبارتند از : افزایش سطح و بهبود کیفیت مدیریت آموزشی کشور ، حل مشکلات مهم و اساسی مدیران شایسته و متخصص ، بهبود و ارتقای سطح آموزش با بهره گیری از امکانات موجود در مدارس .

دروسی که پس انتخاب رشته ارشد مدیریت آموزشی باید در طول ترم های متععد اخذ گردند و گذرانده شوند به شرح زیر می باشند :

کاربرد آماراستنباطی درمدیریت آموزشی، رفتار و روابط انسانی درسازمانهای آموزشی، مکاتب فلسفی و آراء تربیتی ، متون زبان تخصصی 1 ، اصول برنامه ریزی آموزشی ، اصول مدیریت آموزشی ، روشهای تحقیق درمدیریت آموزشی ، تئوریهای سازمانی مدیریت ، مدیریت نیروی انسانی ، نظارت و راهنمایی آموزشی ، بودجه بندی و مدیریت مالی ، تجزیه‌و تحلیل ‌سیستمها و کاربرد آن ‌در ، مدیریت‌آموزش ، پایان نامه .

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور