انتخاب رشته ارشد سراسری 95

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

نتایج آزمون کارشناسی ارشد در 19 مرداد روز سه شنبه به داوطلبان اعلام گردید و داوطلبان توانستند در انتخاب رشته ارشد سراسری 95 150 رشته را از میان کد رشته ها انتخاب کنند. آزمون کارشناسی ارشد سراسری ناپیوسته سال 95 اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 16 آذرماه آغاز شده و تا تاریخ 22 آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای 16 و 17 اردیبهشت‌ماه برگزار شد.مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آزمون سراسری سال 95 نیز اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون از تاریخ 19 بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ 28 بهمن 94 ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های 24 و 25 تیرماه 95 برگزار می‌شود.  انتخاب رشته ارشد سراسری 95 نیمه دوم خرداد ماه انجام گرفت. طبق اخبار سازمان سنجش آموزش کشور بعد از برگزاری‌ آزمون‌ کارنامه کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ درآزمون‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ امتحانی‌، به نحو مقتضی و در نیمه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۵ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در اختیار داوطلبان قرار داده‌ شد.

 

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند حق انتخاب کد رشته محل و یا رشته محلهای مربوط از کد رشته امتحانی مجاز یا کد رشته‌های امتحانی مجاز را داشند. انتخاب رشته ارشد سراسری 95 به صورت اینترنتی بود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بودند نسبت به انتخاب کد رشته های امتحانی از طریق اینترنت اقدام کردند. هرساله تعدادی زیاد داوطلب در کنکور شرکت می کنند و بعد از دوماه منتظر بررسی نتایج و انتخاب رشته ارشد سراسری می باشند که مهم ترین نقطه داوطلب محسوب می گردد.باتوجه به اینکه هرساله ظرفیت دانشگاه ها فرق می کند پس باید با دقت و پس از بررسی و مشورت با متخصصین اقدام به انتخاب رشته نمود.داوطلبانی که‌ مجاز به‌ انتخاب‌ رشته‌ هریک‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ گردیدند، علاوه‌ بر مشاهده کارنامه‌، طبق‌ برنامه‌ زمانی‌ پیش‌بینی‌ شده‌، می‌توانند دفترچه‌ راهنمای‌ انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ (دفترچه‌ شماره‌ ۲) آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۳۹۵ را که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار داده می‌شود مشاهده نمایند و بر اساس دستورالعملهای مربوط نسبت به انتخاب کدرشته‌ محلهای خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور