انتخاب رشته ارشد سراسری مهندسی کامپیوتر

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد سراسری مهندسی کامپیوتر ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته مهندسی کامپیوتر
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مهندسی کامپیوتر و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

رشته مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های پرکاربرد در جهان می باشد که به علم طراحی نرم افزار ها و ساخت سخت افزارهای کامپیوتر می پردازد که متخصصان این رشته می توانند در زمینه های سیستم عامل های پیشرفته، نرم افزار های جدید، پردازش تصویر، معماری های پیشرفته  و طراحی مدارهای مجتمع، ریاضیات پیشرفته کامپیوتری و … زمینه های مرتبط کار کنند.

گرایش های مهندسی کامپیوتر:

1- نرم افزار

در این گرایش، دانشجویان با جدیدترین سیستم عامل های پیشرفته، مدلسازی شبکه های کامپیوتری، الگوریتم های پردازش موازی و داده ها و بانک های اطلاعاتی و… آشنا شده و در آن متخصص می شوند.

2- هوش مصنوعی:

یکی از بهترین گرایش های مهندسی کامپیوتر است که با مطالب جدید روز از جمله شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته و پردازش تصویر و رشته های مرتبط با آن سرو کار دارد.

3- معماری کامپیوتر:

این گرایش در زمینه معماری پیشرفته رایانه های  بسیار بزرگ، شبکه های­ کامپیوتری بسیار وسیع، اطلاعات خوبی به دانشجویان می دهد و متخصصان این رشته، مهارتهای طراحی مدارهای مجتمع را یاد می گیرند و سیستم های تحمل پذیرش خطا و تست را می توانند طراحی کنند.

4- الگوریتم و محاسبات:

یکی از جدیدترین گرایش هاست که دانشجویان با ریاضیات جدید و پیشرفته کامپیوتری و با الگوریتم های پیشرفته کامپیوتری سر و کار دارند و در این زمینه ها توانایی لازم را کسب می کنند.

 دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری عبارتند از:

دانشگاه های اصفهان، تبریز، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، تربیت مدرس، تهران، خوارزمی، رازی، کرمانشاه، شاهد تهران، شید بهشتی تهران، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیر کبیر تهران،  صنعتی بابل، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف تهران، صنعتی شیراز و …

دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی:

دانشگاه های اصفهان، تبریز، تهران، خوارزمی، شهید باهنر کرمان، شهید بهشتی تهران، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران و …

دانشگاه های پذیرنده گرایش نرم افزار:

اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تهران، رازی، کرمانشاه، شهید بهشتی تهران، شیراز، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، صنعتی شیراز، علم و صنعت ایران تهران، غیر انتفاعی ادیبان گرمسار و…

دانشگاه های پذیرنده رشته الگوریتم­ها و محاسبات:

تهران

با توجه به اهمیت این رشته در جهان امروز، انتخاب رشته مناسب در گرایش خوب و دانشگاه عالی بسیار مهم است، شما می توانید با تماس با مشاوران تخصصی انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر، احتمال قبولی خود را از آنان آگاه شوید و مشاوران ما با انتخاب رشته دقیق برای شما، آینده ای خوب و موفق را برای شما رقم بزنند.

مشاوران تخصصی مهندسی کامپیوتر خانه مشاوره با استفاده از نرم افزارهای جدید و بروز و با استفاده از تجربه های خود در سال های اخیر، شما را با انتخاب رشته درست و دقیق راهنمایی خواهند کرد.

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد سراسری مهندسی کامپیوتر

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته مهندسی کامپیوتر با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد مهندسی کامپیوتر میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد سراسری چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • مهندسی کامپیوتر و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته مهندسی کامپیوتر با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  ،انتخاب رشته ارشد سراسری ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  کنکور آزاد

تماس با مشاور