انتخاب رشته ارشد سراسری مدیریت اجرایی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد سراسری مدیریت اجرایی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد مدیریت اجرایی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته مدیریت اجرایی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مدیریت اجرایی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

مقطع ارشد حساس تر از مقطع لیسانس. در مقطع ارشد بدلیل شاغل بودن داوطلبان انتخاب رشته این مقطع حساسیت بالایی دارد؛ مخصوصاً کارشناسی ارشد سراسری مدیریت اجرایی به دلیل پر متقاضی بودن این رشته و بازار کار آن حساسیت انتخاب رشته را بالاتر می برد پس یک داوطلب کنکور سراسری کارشناسی ارشد یا رشته مدیریت اجرایی باید به نکات زیادی توجه کند، مثلاً رتبه و سهمیه و شهر و دانشگاه و کیفیت تحصیل از مواردی هستند که در داشتن انتخابی مناسب در انتخاب رشته مؤثرند. هر داوطلب  مقطع کارشناسی ارشد باید توجه داشته باشد که وقتی در گروهی آزمون کنکور  سراسری را داده است فقط و فقط امکان انتخاب رشته در همان گروه را دارد و گروه های دیگر محروم است. رشته مدیریت اجرایی گرایشی از مدیریت می­باشد که یک مدیر باید علاوه بر دانش  مدیریت در امور اجرایی هم توانایی انجام کار را داشته باشد.

 در انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی باید در سایت سنجش با داشتن اطلاعات لازم در مورد عملکردتان در کنکور سراسری و مطالعه کامل دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام به ثبت نام نمایید. یک داوطلب با در اختیار داشتن رتبه قبولی سالهای قبل رشته خود قطعاً انتخاب  رشته با کیفیت تری برخوردار خواهد شد؛

خانه مشاوره در این موضوع نیز به کمک داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد آمده و با تهیه نرم  افزار انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی امکان بهره مندی از رتبه های قبولی سالهای قبل را در رشته مورد نظر و شهر و دانشگاه ایده آل خود را خواهید داشت. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در مورد رشته مدیریت اجرایی در مقطع ارشد می توانید از مشاورین متخصص انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور سراسری کمک بگیرید.


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته مدیریت اجرایی

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد سراسری مدیریت اجرایی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته مدیریت اجرایی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد مدیریت اجرایی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد سراسری چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • مدیریت اجرایی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته مدیریت اجرایی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

  ،انتخاب رشته ارشد سراسری ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

  کنکور آزاد

تماس با مشاور