انتخاب رشته ارشد سراسری مترجمی زبان فرانسه

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد سراسری مترجمی زبان فرانسه ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد مترجمی زبان فرانسه
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته مترجمی زبان فرانسه
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مترجمی زبان فرانسه و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

در انتخاب رشته ارشد سراسری مترجمی زبان فرانسه یکی از مواردی که حائز اهمیت می باشد این موضوع است که در کنکور سراسری ارشد در اردیبهشت ماه شرکت کرده باشید و با داشتن رتبه متناسب با رشته مترجمی زبان فرانسه در انتخاب رشته ارشد سراسری ثبت نام کنید. برای داشتن انتخاب رشته ارشد سراسری مناسب چندین راهکار وجود دارد که به شما کمک می کند مثل سهمیه داشتن در دفترچه شرایط آن کامل آمده که برای داوطلبان مطالعه دفترچه ثبت نام امری مهم و الزامی است و درصدی ثبت نام کردن اشتباه هر گونه پیامدی به عهده خود داوطلب میباشد.

 داوطلب رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع ارشد باید توجه داشته باشد که این رشته به سه بخش آموزش زبان فرانسه و زبان و ادبیات فرانسه و مترجمی زبان فرانسه تقسیم می شود که در دو بخش آموزش و زبان و ادبیات فرانسه دروس زبان  عمومی فرانسه با ضریب  1 و زبان تخصصی (شامل آموزشی زبان فرانسه، و زبان و ادبیات فرانسه با ضریب 2 و زبان تخصصی ( مترجمی زبان فرانسه) دروس  زبان عمومی فرانسه با ضریب 1 ضریب 1 و زبان تخصصی (مترجمی زبان فرانسه) با ضریب 2 باید مطالعه شود و در دانشگاه های تبریز و شهید بهشتی و فردوسی و بو علی و تهران اصفهان و حکیم سبزواری و شهید چمران ارائه میشود. این رشته زبان فرانسه در مقطع دکترا نیز در رشته های آموزش زبان فرانسه و زبان فرانسه امکان ادامه تحصیل دارد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مشاغلی همچون معلمی و مترجمی و کارمند آژانس مسافرتی و راهنمای گردشگری مشغول به کار شوند.

برای داشتن انتخاب رشته مناسب در رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع ارشد میتوانید از نرم افزار  انتخاب رشته ارشد خانه مشاوره با وارد کردن سهمیه و رتبه خود بهترین انتخاب رشته را داشته باشید زیرا این نرم افزار با دقت بالایی طراحی شده و در اختیار شما قرار گرفته است.در صورت نیاز به مشاوره با مشاورین خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته مترجمی زبان فرانسه

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد سراسری مترجمی زبان فرانسه

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته مترجمی زبان فرانسه با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد مترجمی زبان فرانسه میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد سراسری چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • مترجمی زبان فرانسه و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته مترجمی زبان فرانسه با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان فرانسه

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه

  ،انتخاب رشته ارشد سراسری ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد مترجمی زبان فرانسه

  کنکور آزاد

تماس با مشاور