انتخاب رشته ارشد زبان روسی

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

دانشجویان علاقه مند به زبان روسی می توانند با انتخاب رشته ارشد زبان روسی در مقطع کارشناسی به تحصیل بپردازند. زبان روسی زیر مجموعه ای از زبان های هندو اروپایی است . این زبان در بسیاری از کشورها  به عنوان زبان دوم می باشد و با توجه به این مسئله می توان گفت ، زبان روسی هشتمین زبان پرتکلم جهان است همسایگی با کشور روسیه و توان علمی این کشور باعث شده است که روسیه به عنوان یک کشور پیشرفته در جهان شناخته شود به همین دلیل برای برقراری ارتباط بهتر و درک زبان روسی ، این زبان در مفاطع تحصیلی مختلف آموزش داده می شود . به نوعی می توان گقت هدف از آموزش این رشته تربیت افراد و کارشناسانی است که بتوانند آداب و فرهنگ ایرانی و اسلامی را به خوبی به جوامع مختلف معرفی کنند و سوی دیگر با تجزیه و تحلیل در کتب های کشورهای دیگر باعث بالا رفتن سطح اطلاعات و آشنایی ایران با پیشرفتها و تکنولوژِی های سایر کشورها شوند.

 

 

 

با فرا گیری این زبان افراد می توانند به بررسی کتب و مقالات خارجی بپردازند ، این اطلاعات را استخراج و به دیگر افراد انتقال دهند.انتخاب رشته ارشد زبان روسی در دو گرایش انجام می شود،گرایش ادبیات زبان روسی و گرایش مترجمی زبان روسی

گرایش زبان و ادبیات روسی

در این رشته دانشجویان با کلیت زبان روسی آشنا خواهند شد ، اصول و قواعد آن را فرا خواهند گرفت و با هنرمندان  و نویسندگان  روسی قرون مختلف آشنا خواهند شد . هم چنین در این رشته تاریخ ادبیات روسی به دانشجویان تدریس خواهد شد.

گرایش مترجمی زبان روسی

هدف از این رشته تعلیم و تربیت افراد متخصص در زمینه ترجمه می باشد .دانشجویان در طول ترم های متعدد اصول و روش های ترجمه را فرا خواهند گرفت. فارغ التحصیلان در این رشته می توانند پس از اتمام دوره ی تحصیلی خود به ترجمه متون روسی بپردازند

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور