انتخاب رشته ارشد زبان آلمانی

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

 

دانشجویان می توانند با انتخاب رشته ارشد زبان آلمانی در دو گرایش مترجمی و زبان و ادبیات آلمانی به ادامه تححصیل بپردازند .

در گرایش مترجمی این زبان دانشجو در مدت 4 سال اصول و قواعد نگار و ترجمه زبان را به صورت اصولی فرا می گیرد و در ابتدا ترجمه را با متون ساده اغاز کرده وسپس می توان متون سنگین کتب و آثار ادبی را از زبان آلمانی به فارسی و بالعکس ترجمه کند البته این نکته نیز قابل ذکر است که دانشجویان در این رشته باید تلاش بسیاری انجام دهند ، زیرا اکثر آنها در دانشگاه ها از صفر شروع می کنند پس نیازمند این می باشد که آنها وقت زیادی را برای فرا گیری این در صرف نمایند. هم چنین دانشجویان می توانند با انتخاب رشته ارشد زبان آلمانی در گرایش دیگر این زبان یعنی ادبیات و زبان آلمانی نیز اقدام به ادامه تحصیل نمایند . در گرایش ادبی دانشجویان ابتدا دانشجویان با مکالمه و نگارش این زبان در حد فمهیدن و توانایی نوشتن و سخن گفتن این زبان آشنا می شوند و پس از آن تا میزانی با تاریخ ادبیات ، هنرمندان و آثارر ادبی زبان آلمانی آشنا می شوند .

 

 

 

همچنین دانشجویان مباحثی مانند ساختار لغوی و نحوی و صرفی زبان آلمانی آشنا می شوند و پس از فراگیری به قیاس این مطالب با زبان فارسی می پردازند که این مطلب یکی از فنون و پایه های ترجمه است.در واقع می توان گفت دانشجویان این گرایش تا حدودی با ترجمه نیز آشنا می شوند اما دقت اصلی این گرایش بر روی ادبیات زمبان آلمانی است.

دانشجویان پس از فراغت از تحصیل می توانند در آموزشگاه های مختلف اقدام به آموزش این زبان نمایند ف البته این تنها یک مورد از فرصت های شغلی است که برای این افراد وجود دارد و از طرف دیگر این افراد می توانند با استفاده از دانش خود اطلاعلات خود را افزایش داده و به بررسی و تجزیه و تحلیل کتب خارجی بپردازند.

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور