انتخاب رشته ارشد دامپزشکی

 

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 


امروزه رشته دامپزشکی در کشور های مختلف جهان کاربرد بسیاری دارد و همین امر باعث شده است که دانشجویان بسیاری با انتخاب رشته ارشد دامپزشکی به تحصیل در این رشته پرداخته و پس از فارغ التحصیلی در آن به موفقیت های بسیاری دست پیدا نمایند . با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی در دنیا و همچنین پیشرفتهایی که در زمینه های مختلف صورت می گیرد مسئله غذا ، خورد و خوراک و مواد غذایی  هم از لحاظ اجتماعی و هم از لحاظ اقتصادی بسیار مهم می باشد و جایگاه بسیار مهمی دارد . این مسئله اینقدر با اهمیت است که برخی موقعیت کشور های مختلف را با توجه به نوع غذایی که مردم آن کشور مصرف می کنند محک می زنند . امروزه بخش عظیم غذای مصرفی انسان از پروتئین هایحیوانی و  دامی تشکیل می شود .

 

 

 

در اینجاست که اهمیت رشته و دانش دامپزشکی مشخص می شود ، زیرا این افراد دامپزشک می باشند که بیماری های دامی را تشخیص داده و بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات را می شناسند و می توانند از این بیماری ها پیشگیری کرده یا آنها را درمان کنند و همچنین از شیوع این بیماری ها به انسان جلوگیری نمایند . هدف نهایی دامپزشکی درمان حیوانات نیست بلکه تامین غذا برای انسان و همچنین بهداشت او و جلوگیری از ابتلا به بیماری هایی است که امکان دارد از حیوان به انسان انتقال یابد . یک دانشجوی دامپزشکی باید به زیست شناسی علاقه مند باشد و همچنین به زبان انگلیسی مسلط باشد تا بتواند کتب و متون خارجی مربوط  به دامپزشکی را مطالعه نماید و همچنین باید قدرت تجزیه و تحلیل خود را افزایش دهد زیرا امکان دارد مراجعه کنندگان نتواند به درستی بیماری را برای او توضیح دهند . دانشجویانی که با انتخاب رشته ارشد دامپزشکی به تحصیل می پردازند و در این رشته فارغ التحصیل می شوند می توانند در مراکز مختلف دامپزشکی ، مراکز تهیه و ساخت واکسن ، شرکت هایی که در  تولید مواد غذایی دامی فعالیت دارند ویا مراکز ساهت و تولید داروهای دامی ، مشغول به کار شده و در آنجا فعالیت نمایند .

 

 

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

 

 

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور