انتخاب رشته ارشد آزاد ژئومورفولوژی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئومورفولوژی

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد آزاد ژئومورفولوژی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئومورفولوژی ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ژئومورفولوژی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته ژئومورفولوژی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته ژئومورفولوژی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته ارشد آزاد ژئومورفولوژی

انتخاب رشته ارشد آزاد در حوزه گروه علوم انسانی و مجموعه ی علوم جغرافیا با توجه به بازار کار خاص این رشته نیازمند شناخت برخی گرایش ها بخصوص ژئومورفولوژی می باشد، که از لحاظ قدرت کلمه بسیار قوی اما از دید برخی داوطلبین رشته در حد متوسط می باشد و به بررسی فرآیندهای درونی و بیرونی کره زمین می پردازد.

این رشته اوایل قرن نوزدهم با بررسی و تلاش دانشمندان علوم زمین شناسایی شد که به بررسی ناهمواری های زمین و تعیین شکل ابتدایی و اولیه زمین می پرداخت.


انتخاب رشته ارشد آزاد در مجموعه علوم جغرافیایی و رشته ژئومورفولوژی نیازمند آشنایی با 2 گرایش این رشته در مقطع ارشد می باشد که شامل :

1- برنامه ریزی محیطی

2- هیدروژئومورفولوژی در برنامه ریزی محیطی می باشد.

این دو گرایش را می توان با یک توضیح مختصر چنین بیان کرد که :

1- برنامه ریزی محیطی: برنامه ریزی محیطی با توجه به اینکه این گرایش از رشته ژئومورفولوژی منشأ می گیرد می توان این برنامه ریزی محیطی را در بعد اول به نوع ریخت شناسی زمین نسبت داد بطوری که در آینده با بخشی از زمین که توانایی قرار گرفتن اجتماعات شهری را دارد ارتباط بهتر و آگاهی بهتری را پیدا کنیم.

2- هیدرو ژئومورفولوژی: زمانی که کلمه هیدرو بیان می شود به معنای علم آب شناسی می باشد و این هیدرو پیشرفت کلمه هیدروژئومورفولوژی بوده که به بررسی علم آب شناسی در نوع ریخت شناسی زمین را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد و به نحوه و توزیع آب در بخش ها و قسمت های مختلف زمین با توجه به شکل ظاهری آن پرداخته و مورد بررسی قرار می دهد.

 

با توجه به اهمیت شناسایی نوع دانشگاه و رشته و حتی گرایش خاص با در نظر گرفتن رتبه که تا حدود امکان پذیر می باشد، دوستان و همکاران پر تلاش ما در بخش نرم افزار خانه مشاوره به طراحی نرم افزار انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد پرداخته اند که برای دانشگاه های مختلف کاربرد دارد. شما داوطلبین عزیز  برای آشنایی با رشته های مورد نظر خود و کارایی هر چه بهتر این نرم افزار می توانید با کارشناسان خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته ژئومورفولوژی

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد آزاد ژئومورفولوژی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته ژئومورفولوژی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد ژئومورفولوژی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد آزاد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • ژئومورفولوژی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته ژئومورفولوژی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته ژئومورفولوژی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئومورفولوژی

  ،انتخاب رشته ارشد آزاد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژئومورفولوژی

  کنکور آزاد


همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور