انتخاب رشته ارشد آزاد فناوری اطلاعات (IT)

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (IT)

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد آزاد فناوری اطلاعات (IT) ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (IT) ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد فناوری اطلاعات (IT)
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته فناوری اطلاعات (IT)
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته فناوری اطلاعات (IT) و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

انتخاب رشته ارشد آزاد فناوری اطلاعات (IT) که به اختصار انجمن فناوری اطلاعات آمریکا به نام (ITAA) شناسایی و بیان می شود. به طور کلی به  مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی که بر مبنای رایانه با توجه به نرم افزار و برنامه های آن و همچنین سخت افزار رایانه ای می باشد، مورد بررسی قرار خواهد داد. بطور مختصر  IT  یا همان فناوری اطلاعات با موضوعاتی همچون: رایانه های الکترونیکی و نرم افزار ارتباط مستقیمی داشته تا بتواند آنها را تبدیل، ذخیره، حفاظت، پرداز، انتقال و در نهایت بازیابی اطلاعات به شکلی درست، امن و به دور از هر گونه امکان ورود افراد غیر مرتبط و به اصطلاح هکر به این سیستم ها و اطلاعات ارزشمند می باشد. چتر فناوری اطلاعات حدوداً بزرگ بوده و با علم های زیادی در ارتباط می باشد که شامل نصب برنامه های کاربردی تا طراحی شبکه های پیچیده رایانه ای و پایگاه داده های اطلاعاتی خواهد بود.مقطع ارشد رشته فناوری اطلاعات (IT) که از مجموعه های امتحانی مقطع ارشد گروه فنی و مهندسی بوده که تنها دارای یک رشته با نام مهندسی فناوری اطلاعات (IT)   که از مجموعه های امتحانی مقطع ارشد گروه فنی و مهندسی بوده که تنها دارای یک رشته با نام مهندسی فناوری اطلاعات (IT)  با دو گرایش می باشد.

گرایش های مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در مقطع ارشد:

 • عمومی

 • تجارت الکترونیکی

خواهد بود.

 

کارشناسان طراح نرم افزار خانه مشاوره با طراحی نرم افزار انتخاب رشته ارشد به شما داوطلبین عزیز این امکان را داده اند تا بتوانید با رتبه ای خاص رشته، گرایش و دانشگاه هایی را که داوطلبین سال قبل در گذشته مورد پذیرش قرار گرفته یا امکان پذیرش را داشته اند را بیابید. در نتیجه برای اطلاع هر چه بهتر با این نرم افزار و کارایی بالاتر و آشنایی هر چه بیشتر با رشته ها ی ارشد با کارشناسان خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته فناوری اطلاعات (IT)

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد آزاد فناوری اطلاعات (IT)

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته فناوری اطلاعات (IT) با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد فناوری اطلاعات (IT) میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد آزاد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • فناوری اطلاعات (IT) و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته فناوری اطلاعات (IT) با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات (IT)

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (IT)

  ،انتخاب رشته ارشد آزاد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (IT)

  کنکور آزاد

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور