انتخاب رشته ارشد آزاد فقه و حقوق جزا

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا

  ،انتخاب رشته ارشد ارشد آزاد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا ، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد فقه و حقوق جزا
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته فقه و حقوق جزا
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته فقه و حقوق جزا و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 انتخاب رشته ارشد آزاد فقه و حقوق جزا

این رشته در مجموعه ای قرار گرفته با نام حقوق که این مجموعه دارای بیشترین رشته در گروه علوم انسانی می باشد. اما تمامی این رشته ها بدون گرایش هستند. انتخاب رشته ارشد فقه و حقوق جزا در مقطع ارشد مستلزم دانستن مفهوم این رشته و تفاوت آن با دو رشته هم نام یا با نام های تقریباً مشابه که یکی از آنها رشته فقه و حقوق اسلامی و دیگری حقوق جزا می باشد را حائز اهمیت قرار می دهد. رشته فقه و حقوق جزا یک رشته میان رشته ای بوده و بدلیل برخی استدلال های مبانی حقوق از متون فقه اسلامی طراحی گشته است اما تفاوت آن با دو رشته ای که در فوق ذکر شهد در این است که این رشته بصورت اختصاصی فقط متن های فقهی و حقوقی مرتبط با حقوق جزا را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد.


همانطور که بیان شد رشته ارشد آزاد فقه و حقوق جزا که در گروه علوم انسانی بوده و زیر مجموعه حقوق میباشد بدون گرایش اختصاصی بوده و داوطلبین گرامی کنکور آزاد ارشد باید به این موضوع دقت کافی را داشته باشند.

 

کارشناسان پر تلاش خانه مشاوره در بخش تخصص نرم افزار و طراحی آن، برای ریلکس کردن داوطلبین و متمرکز کردن توجه و افکار آنها بر روی کنکور ارشد، نرم افزار انتخاب رشته ی مجازی را طراحی کرده اند که این نرم افزار به داوطلبین برای انتخاب رشته کنکور ارشد با حدود یک رتبه میانگین حد شما در نظر دارید می توانید رشته و دانشگاه مورد نظر و قبول شده شما را تعیین نماید، لذا برای آشنایی و کارایی هر چه بهتر با این نرم افزار و سؤالات تخصصی و راهنمای مشاوران خانه مشاوره شما داوطلبین می توانید با کارشناسان تخصصی ما در مجموعه خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان ارشد رشته فقه و حقوق جزا

از نرم افزار انتخاب رشته ارشد آزاد فقه و حقوق جزا

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته فقه و حقوق جزا با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع ارشد فقه و حقوق جزا میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع ارشد آزاد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • فقه و حقوق جزا و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته فقه و حقوق جزا با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق جزا

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا

  ،انتخاب رشته ارشد آزاد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا

  کنکور آزاد


همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور