انتخاب رشته آزاد هنر

 • انتخاب رشته آزاد هنر ، انتخاب رشته کنکور آزاد هنر ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد هنر

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور هنر ، انتخاب رشته کنکور سراسری هنر ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد هنر توسط نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته هنر
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته هنر
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

در حال حاضر رشته هنر در دانشگاه های آزاد با استقبال  عزیزان مواجه شده و در حال تدریس در شاخه های موسیقی، نمایش و سینما، نقاشی و …. می باشد.

دانش آموزان جهت ورود به مقطع کارشناسی در این رشته بهتر است به این نکته توجه داشته باشند که باید مدرک تحصیلی پایه چهارم متوسط در رشته هنر یا رشته های نظری را دارا باشند. همچنین علاقه و ذوق و تجربه در این رشته ها لازم است.

 اگر توانایی و استعداد خود را در موسیقی یا تئاتر و نقاشی و … می بینید و میل و گرایش درونی شما به سمت هنر باشد بدانید که مسیر اشتباهی را طی نمی کنید بلکه اگر علاقه خود را جدی بگیرید می توانید از افراد موفق در این رشته باشید. علاقه شرط اول موفقیت شما در این رشته می باشد. هنگام انتخاب رشته شما باید شاخه هنر را انتخاب نمایید.

و در آزمون مربوط به هنر شرکت نمائید. و پس از اعلام نتایج اقدام به انتخاب واحد دانشگاه و محل دانشگاهی و رشته مورد نظر نمایید. فراموش نکنید که همه چیز به شما بستگی دارد چرا که باید توانایی خود را در این رشته در طول تحصیل به رخ بکشید. ما مفتخریم در این مؤسسه با بهره گیری از کارشناسان مجرب با سابقه بالا در زمینه علمی و مشاوره ما را در این مسیر یاری و راهنمایی نمایی. لذا برای بهبود در این فرایند از نرم افزار اختصاصی در زمینه انتخاب رشته  بهره بردیم و شما می توانید با تماس با این مرکز و با استفاده از این نرم افز را فرایند رتبه و انتخاب رشته خود را تجزیه و تحلیل نمائید.

 

انتخاب رشته هنر امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هنر هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور هنر با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد هنر تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته آزاد هنر و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته هنر و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته هنر با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته آزاد هنر

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته هنر

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری هنر و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته هنر

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته هنر ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته هنر کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته هنر ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور