انتخاب رشته آزاد انسانی

 • انتخاب رشته آزاد انسانی ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمک نرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته آزاد انسانی برای داوطلبان علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد بسیار حائز اهمیت است. انتخاب رشته آزاد بعد از انتخاب رشته سراسری انجام می شود و علاقه مندان می بایست با انتخاب نسبت به محل دانشگاهی در انتخاب رشته آزاد شرکت کنند. تمامی داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد و سراسری می توانند با پرداخت هزینه کارت انتخاب رشته آزاد در این انتخاب رشته شرکت کنند.

انتخاب رشته آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی Azmoon.org انجام می پذیرد. همه ی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با شعار رویایت را آزاد انتخاب کن از طرق انتخاب رشته آزاد اقدام به پذیرش دانشجو می کند. داوطلبان کنکور علوم انسانی گرایش های متنوعی در انتخاب رشته خود در دانشگاه آزاد دارند. داوطلبان در علوم انسانی گرایش های مدیریت،‌روانشناسی، حقوق، الهیات،‌ادبیات و سایر رشته های مرتبط را می توانند انتخاب کنند.

 انتخاب رشته دانشگاه آزاد علوم انسانی از بین متقاضیان علوم انسانی انجام میشود که در پی پذیرش خود در یکی از بهترین رشته های دانشگاه آزاد هستند.

نرم افزار انتخاب رشته آزاد با قابلیت ترازهای دانش‌ آموزان برتر این امکان را فراهم می کند تا داوطلبان از تراز قبولی خود در رشته ی مورد نظر آگاه شوند.

این نرم افزار رتبه ی شما را دریافت می کندو می توانید با وارد کردن رتبه و تراز خود بدانید که در چه رشته و دانشگاهی پذیرفته می شوید.

انتخاب رشته  آزاد انسانی

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تنها روش ورود دانشجویان به رشته های با آزمون دانشگاه آزاد است. داوطلبان می توانند از طریق سایت دانشگاه آزاد با انتخاب لیست کد رشته محل واحد دانشگاهی آزاد نسبت به انتخاب رشته های زیر گره علوم انسانی اقدام کنند. رشته علوم انسانی در دانشگاه آزاد متقاضیان زیادی دارد و علاقه مندان با انتخاب رشته و بر اساس تراز خود در آزمون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به پذیرش خود اقدام کنند. رشته علوم انسانی در دانشگاه آزاد با انتخاب رشته پذیرش دارد.

گرایش های علوم انسانی در دانشگاه آزاد شامل مدیریت های بازرگانی،‌ مالی،‌ روانشناسی، حسابداری،‌الهیات،‌معارف،‌ادبیات و سایر رشته های علوم انسانی است. داوطلبان با انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی در رشته ادبیات و علوم انسانی راه ورود خود به رشته های با آزمون این رشته در مراکز دانشگاه آزاد هموار می کند. امسال شرایط پذیرش نسبت به سال های اخیر متفاوت است. پس با مطالعه ی کامل دفترچه دانشگاه آزاد و صحبت با مشاوران برتر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنید.

 

انتخاب رشته دانشگاه آزاد با انتخاب رشته سراسری متفاوت است و کارشناسان ما در بخش نرم افزار خانه مشاوره با طراحی نرم افزار انتخاب رشته این امکان را به شما می دهند که با وارد کردن رتبه و تراز خود از قبولی ترازهای مشابه خود در سال قبل آگاه شوید.

 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته آزاد و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته آزاد

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور آزاد ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور