اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

  • اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • شرایط ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور 97، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، نحوه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و پاسخگویی به سؤالات متداول شما

زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور:

داوطلبانی که در سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نموده اند، در هفته ی آخر اسفندماه که نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اعلام خواهد شد، می توانند در صورت قبولی با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری اقدام نمایند. توجه داشته باشید در صورتی که در این مرحله شما در دانشگاه علمی کاربردی قبول نشدید، می توانید نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اقدام نمائید و یا منتظر تکمیل ظرفیت باشید و نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه بدون کنکور اقدام نمائید.

برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج نهایی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور:

در صورتی که پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور موفق به قبولی نشدید، می توانید منتظر زمان اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بدونن کنکور باشید و در این مرحله دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را دریافت نموده و اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نمائید.

توجه داشته باشید که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن ماه 97 می باشد و می توانید در این زمان اقدام به ثبت نام دانشگاه بدون کنکور نمائید.

ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سال 97:

امکان تحصیل در اکثر دانشگاه ها، بدون کنکور در سال 97 وجود دارد و دارای شرایط، ضوابط و مراحل و مدارک ثبت نام ویژه هر یک از متقاضیان بدون کنکور 97 است.

با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، اطلاع از شرایط آن و ثبت نام به موقع شانس تحصیل در رشته ها و دانشگاه های پرطرفدار بدون کنکور 97 را به شما می دهد. از این رو برای اطلاع از شرایط، مدارک مورد نیاز و نحوه و مراحل ثبت نام بدون کنکور در هر یک از دانشگاه های مورد نظر خود با مشاوران مرکز تماس بگیرید. شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی:

شرایط ثبت نام در مقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، یا سه ساله نظام جدید است. همچنین شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته هم ارائه مدرک کاردانی معتبر مراکز آموزشی و دانشگاه هاست. بدون توجه به رشته مدرک کاردانی امکان تحصیل در رشته موردنظر در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد.

از این برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور:

متقاضیان پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قبل از اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه، باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور را دریافت نموده و شرایط و ضوابط ثبت نام را مطالعه نموده و سپس اقدام به انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نمایند و بر اساس علاقه و اولویت خود، انتخاب رشته را انجام نمایند تا احتمال قبولی آنان افزایش یافته و در اسرع وقت و به راحتی وارد دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور شوند.

نحوه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور:

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. نحوه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بر اساس علاقه ی خود داوطلب می باشد. داوطلبان در مقطع کاردانی، 30 انتخاب و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 20 انتخاب دارند و قبولی در دانشگاه بر اساس معدل کل دیپلم جهت مقطع کاردانی و معدل کل فوق دیپلم جهت مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد. پس توجیه ما این است که قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور را دریافت نموده و پس از مطالعه ی دقیق آن، نسبت به ثبت نام دانشگاه بدون کنکور اقدام نمائید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • شرایط ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور 97، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، نحوه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
  • مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و پاسخگویی به سؤالات متداول شما

تماس با مشاور