اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 97 تمام استان ها

  • اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 ، کارنامه تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 97
  • زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان 97
  • لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی ، معرفی بهترین منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
  • مشاوره تلفنی و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی به منظور ارتقاء سطح معدل

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 97 تمام استان ها:

با وجود اینکه آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی در سال های گذشته به صورت مجزا و در روزهای متفاوت برگزار می شد، در سال جاری، این آزمون ها با یکدیگر ادغام شده و در یک روز و یک زمان برگزار شدند. در سال های گذشته، معمولاً نتایج آزمون نمونه دولتی پس از آزمون تیزهوشان منتشر می شد، اما امسال با توجه به اینکه آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان به صورت همزمان برگزار شدند، آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

از طرفی از آنجا که اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان به صورت مجزای استانی است، پیشنهاد می کنیم جهت آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

از زمان دقیق اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان خبر داری؟ با مشاورین مرکز تماس بگیر.

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان نمونه دولتی 97:

پس از اینکه از جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی خارج شویم، تازه دغدغه اینکه آیا قبول می شویم یا نه! گریبان گیرمان می شود. از آنجایی که نتایج تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مجزای استانی اعلام می شود، آگاهی از زمان دقیق انتشار و نحوه اعلام نتایج بسیار اهمیت می یابد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، پس از انتشار از طریق سایت سازمان سمپاد و آموزش و پرورش استان ها، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استرس داری که قبول میشی یا نه؟ با مشاوران مرکز تماس بگیر.

کارنامه تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم:

پس از اینکه سازمان استعدادهای درخشان و آموزش و پرورش نتایج اولیه را اعلام کنند، داوطلبانی که پذیرفته شده باشند، می توانند با مراجعه به مدرسه پذیرفته شده، در بازه ی زمانی معین اعلام شده توسط مدرسه، اقدام به ثبت نام نمایند. اما برای دانش آموزانی که در انتخاب های خود در زمان ثبت نام پذیرفته نشده اند نیز کارنامه ای صادر خواهد شد که در آن آخرین امتیاز کل افراد قبول شده در مدرسه، تعداد پاسخ های درست و اشتباه نمره کسب شده داوطلب در هر درس و امتیاز کل داوطلب درج خواهد شد. مشاوران خانه مشاوره می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند.

جهت دریافت کارنامه تیزهوشان نمونه دولتی ششم به هفتم پس از انتشار از طریق سازمان سمپاد و آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97:

اگر پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم در یکی از مدارس انتخابی در زمان ثبت نام، پذیرفته شوید، بایستی در بازه های زمانی اعلام شده توسط مدارس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. آگاهی از زمان دقیق مراجعه به مدارس به منظور ثبت نام از آنجایی حائز اهمیت است که اگر در بازه های زمانی اعلام شده برای ثبت نام به مدارس مراجعه نکنید، مدرسه شما را به عنوان فردی که از ادامه تحصیل منصرف شده است، به حساب خواهد آورد. با توجه به اهمیت این امر، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، حتماً با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی خبر داری؟ با مشاورین مرکز تماس بگیر.

اعتراض به نتایج آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان و لیست ذخیره

تمامی آزمون های رسمی کشور، پس از اعلام نتایج، زمانی را به رسیدگی به اعتراضات اختصاص می دهند. از طرفی پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی، لیستی تحت عنوان لیست ذخیره وجود خواهد داشت که در این لیست اسامی داوطلبانی که امتیاز حداقل قبولی را کسب ننموده اند، درج شده است. در واقع اگر یکی از داوطلبان پذیرفته شده در مدارس نمونه دولتی از ادامه تحصیل در این مدارس منصرف شود، جای خالی او توسط اولین نفر لیست ذخیره پر خواهد شد. اگر اعتراضی به نتیجه آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان دارید، پیشنهاد می کنیم با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ثبت درخواست اعتراض اقدام نمایند.

اگر سؤالی در زمینه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و لیست ذخیره دارید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98:

برای رسیدن به اهداف، نیازمند برنامه ریزی هستید، ولی برنامه ریزی هم نیازمند تخصص و تجربه است. برنامه ریزی حرفه ای به شما کمک می کند تا بدون اینکه خسته و یا از ادامه ی مسیر رسیدن به هدفتان منصرف شوید، با نهایت قدرت حرکت کنید و از رقیبانتان پیشی بگیرید. داشتن یک برنامه حرفه ای به همراه آگاهی از بهترین منابع، شما را از کوتاه ترین مسیر و با بیشترین بازده به مقصد می رساند.

برای دریافت برنامه حرفه ای برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

معرفی بهترین منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی:

از جمله مهم ترین عوامل موفقیت درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، انتخاب صحیح منابع درسی است. از آنجایی که در هر زمینه ای، منابع متعددی وجود دارد، به نظر می رسد که بایستی در انتخاب منابع درسی، با حساسیت بیشتری عمل کرد. مشاوران متخصص تحصیلی خانه مشاوره، ضمن معرفی بهترین منابع درسی، با طرح ریزی یک برنامه حرفه ای، شما را در رسیدن هر چه سریع تر به اهدافتان یاری می نمایند.

جهت آگاهی از بهترین منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

برنامه ریزی حرفه ای و معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی به منظور ارتقاء سطح معدل:

حتی اگر تا به امروز نمره های پایینی کسب کرده اید، فقط کافی است که با داشتن یک برنامه ی حرفه ای و آگاهی از بهترین منابع درسی کمک آموزشی، سطح معدل خود را تا امتحانات خرداد ارتقاء دهید. یک برنامه ریز حرفه ای با طرح ریزی یک برنامه ی مناسب با شرایط شما، کمک می کند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، دروس عقب مانده را جبران و در صورت داشتن ضعف در برخی دروس، آنها را برطرف کنید.

برای دریافت برنامه ریزی تحصیلی ویژه ارتقاء سطح معدل و مشاوره در زمینه معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

  • خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر مشاوره می دهد:

  • اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 ، کارنامه تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 97
  • زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان 97
  • لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی ، معرفی بهترین منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
  • مشاوره تلفنی و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی به منظور ارتقاء سطح معدل
تماس با مشاور