استخدام شرکت نفت 97

  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت 97، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت 97
  • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 97، قبولی آزمون استخدامی در شرکت نفت 97
  • استخدام در ارگان های رسمی و غیر رسمی، اخبار لحظه به لحظه استخدام در شرکت نفت 97 و ارگان های دیگر
  • مشاوره تلفنی ثبت نام آزمون شرکت نفت 97 و موضوعات مرتبط با آن، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار

شرکت های تحت نظر و زیر مجموعه ی وزارت نفت در سال جاری آزمونی جهت تأمین نیروی انسانی مجرب در بین داوطلبان زن و مرد فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلان با تجارب حرفه ای برگزار می شود. در نظر داشته باشید که صرفاً آزمون کتبی برای استخدام کافی نیست ومصاحبه و گزینش بعدی برای استخدام نهایی از میان داوطلبان پذیرش شده اولیه برگزار می شود.

برای کسب اطلاع کافی از شرایط استخدام و پاسخ به سؤالات احتمالی با مشاوران ما تماس بگیرید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت:

برای فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها و فارغ التحصیلان با تجارب حرفه ای  (حداقل 4 سال و مرتبط) دو آزمون به صورت مجزا برگزار می شود اما زمان ثبت نام آن دو همزمان است.

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام استخدامی شرکت نفت سال 97:

شرایط ثبت نام استخدامی شرکت نفت شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که اختصاراً به شرح زیر می باشند:

شرایط عمومی: هر متقاضی باید تابیعت ایران، تدین به یکی از ادیان رسمی کشور، التزام به قانون اساسی، عدم اشتهار به  فساد اخلاقی (اعم از اعتیاد به مواد مخدر و سابقه فساد اخلاقی) داشته باشند. متقاضی باید در یکی از رشته های مورد نیاز وزارت نفت فارغ التحصیل باشد و به صورت رسمی و پیمانی و بازخرید در هیچ دستگاه دولتی مشغول به کار نباشد.

از شرایط اختصاص نیز می توان به فارغ التحصیلان برتر بودن در دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اشاره کرد. دقت کنید که هر یک از شرایط اختصاصی فوق شامل تبصره هایی می باشد که پیشنهاد می کنیم آنها را به دقت مطالعه کرده و یا به صورت تلفنی از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام استخدامی شرکت نفت سال 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

رشته های مورد نیاز شرکت نفت در سال 97:

هر متقاضی داوطلب شرکت در آزمون شرکت نفت سال 97 در صورتی که فارغ التحصیل رشته های زیر باشند، می توانند در آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت کنند.

  • اقتصاد، اقتصاد انرژی و بازاریابی 2- حسابداری 3- حقوق و حقوق تجارت بین الملل 4- زمین شناسی 5- مدیریت 6- مدیریت اجرایی و MBA گرایش استراتژی 7- مدیریت اجرایی و MBA گرایش بازرگانی و بازاریابی بین الملل 8- مدیریت اجرایی و MBA گرایش مدیریت توسعه و منابع انسانی 9- مدیریت اجرایی و MBA گرایش مدیریت مالی 10- مدیریت مالی 11- مهندسی ایمنی 11- مهندسی برق 13- مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی 14- مهندسی شیمی 15- مهندسی صنایع 16- مهندسی عمران 17- مهندسی کامپیوتر 18- مهندسی مکانیک 19- مهندسی موارد 20- مهندسی اکتشافات 21- مهندسی نفت (بهره برداری مخازن نفت) 22- مهندسی نفت حفاری 23- مهندسی نفت مخازن هیدروکربوری 24- علوم و فناوری نانو
به شرط سنی دیپلم 23 سال، کاردانی 26 سال، کارشناسی 30 سال و کارشناسی ارشد 34 سال دقت کنید.

نحوه ثبت نام استخدامی شرکت نفت:

در صورت داشتن شرایط ذکر شده برای ثبت نام در این آزمون به پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران مراجعه کنید.

زمان برگزاری آزمون برای فارغ التحصیلان برتر و افراد با تجارب کاری مرتبط  متفاوت است!

اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت نفت:

در اطلاعیه استخدام شرکت نفت تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 97 ذکر نشده. پس از برگزاری آزمون زمان اعلام نتایج استخدام شرکت نفت  مشخص خواهد، دقت کنید پذیرش فرد در اعلام نتیجه اولیه به منزله ی استخدام قطعی متقاضی نمی باشد. زیرا در مرحله ی اول اعلام نتایج چند برابر ظرفیت اعلام شده و پس از انجام مصاحبه استخدامی های قطعی نهایی منتشر می شوند.

دفترچه و نمونه سؤالات آزمون شرکت نفت:

برای دریافت دفترچه و نمونه سؤالات آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار:

در جامعه ما بسیاری از افراد با توجه به مدر خود سرکار نمی روند یا اینکه علاقه ای به کار و شغل خود ندارند. دلیل این امر استفاده نکردن از مشاوره شغلی درست و اصولی است. در یک مشاوره شغلی فرد با چگونگی راه اندازی یک کسب و کار متعلق به خود آشنا می شود. مراحل آن را دقیق یاد می گیرد و هزینه های مالی آن را می تواند با راهکارهایی که مشاوران شغلی در اختیار او قرار می دهند بدون هیچ مشکلی حل نمایند.

وام صندوق کارآفرینی یکی از راهکارهای تأمین سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار است که شرایط و مراحل آن با توجه به هر فرد متفاوت است و به دلیل تقاضای زیاد برای دریافت آن اقدام سریع جهت طی مراحل آن و دریافت آن لازم است.

بنابراین برای استفاده از مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار و اطلاع از شرایط، مراحل و نحوه دریافت وام صندوق کارآفرینی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اخبار لحظه به لحظه استخدام و عضویت در کانال تلگرام:

انتخاب شغل و کسب اطلاعات لازم برای ورود به آن از اقدامات ضروری در زندگی هر فرد می باشد چرا که شغل یک فرد با آینده و موقعیت زندگی وی وابسته و در ارتباط است. از این رو قبل از ورود به یک شغل و یا آگاهی از موقعیت های شغلی خوب که در آگهی های استخدام اعلام می شوند، بسیار مهم است.

بنابراین برای اطلاع از آخرین و جدیدترین فرصت های شغلی و استخدام در سازمان های دولتی و خصوصی در کانال تلگرام استخدام خانه مشاوره عضو شوید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت 97، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت 97
  • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 97، قبولی آزمون استخدامی در شرکت نفت 97
  • استخدام در ارگان های رسمی و غیر رسمی، اخبار لحظه به لحظه استخدام در شرکت نفت 97 و ارگان های دیگر
  • مشاوره تلفنی ثبت نام آزمون شرکت نفت 97 و موضوعات مرتبط با آن، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کاربرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام شرکت نفت 96 میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور