مشاوره کنکور آزاد

  • مشاوره کنکور آزاد، مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد، انتخاب رشته مجازی کنکور آزاد
  • مشاوره کنکور سراسری، مشاوره ارشد کنکور سراسری و آزاد، مشاوره، کنکور دکتری آزاد
  • مشاوره کنکور سراسری و آزاد دکتری، مشاوره کنکور، مشاوره انتخاب رشته و تحصیلی کنکور سراسری و آزاد
  • میزان قبولی کنکور ارشد و دکتری آزاد به چه میزان بوده است؟

آیا شما داوطلبین به این موضوع فکر کرده اید که اگر زمان شروع برای کنکور، بنامه ی صحیح نسبت به این زمان و میزان زمان باقی مانده نداشته باشید. ممکن است تمامی زمان های مطالعه خود را هدر دهید؟

آیا شما دانش آموزان و دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف کنکور به این موضوع که چه کتاب هایی به عنوان کمک آموزشی و تستی برای شروع مطالعات نیاز خواهید داشت و این کتاب ها بر اساس  زمان شروع شما چطور کتاب هایی باید باشند و چطور باید مطالعه شوند؟!!!

آشنایی و صحبت با یک مشاور تخصصی برای شما تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استانداردترین آشنایی و صحبت با یک مشاوره تخصصی برای شما تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استاندارد ترین آشنایی و صبحت با یک مشاوره تخصصی برای تمامی این مطالب را حل خواهد کرد و استانداردترین مطالب را در این موارد نسبت به خصوصیت مطالعاتی و تحصیلی شما پیشنهاد خواهد کرد.

ضرایب دروس در کنکور:

با توجه به بررسی های صورت گرفته در مشاوره کنکور سراسری می توان این را بیان کرد که هیچ کدام از این موارد در مقطع کنکوری مختلف و به تفکیک بیان شده، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهد کرد و تمامی موارد بصورت کامل در بخش مشاوره کنکور سراسری به تفکیک و با جداول گوناگون بیان کرده ایم.

منابع کنکور 96:

مشاوره کنکور آزاد در رابطه با منابع آخرین کنکور برگزار شده در سطح کشور و در مقاطع تحصیلی مختلف، گویای این موضوع بوده که برای مقطع پیش دانشگاهی به کنکور آزاد با همان منابع قبلی که کتاب های درسی دوره ی دوم دبیرستان می بشاد و برخی کتاب های لازم برای آموزش بهتر و درک مطالب تستی و برخی کتاب های تستی دیگر خواهد بود. اما در مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد آزاد و همچنین کارشناسی ارشد به دکتری آزاد با توجه به جزئی شدن رشته ها و گرایش ها و تخصصی تر شدن آن ها می توان گفت که باید برای هر گروه مجموعه ی امتحانی منابع مختص به هر مجموعه را اختصاص داد.درصد و تراز لازم برای قبولی:

مشاوره کنکور آزاد نسبت به درصد و تراز لازم برای قبولی به شرح زیر خواهد بود:

ردیفرشتهترازرتبه درصد
1ریاضی350060.0008%
2تجربی370040.00010%
3انسانی310070.0005%

 

برای کنکور های کارشناسی به کارشناسی ارشد آزاد  تراز حدود 8000  و کارشناسی ارشد آزاد دکتری تراز حدود 1000 و با توجه به یک برانداز کلی می توان گفت که  رتبه ای حدود 6000 تا 800  خواهد بود. لذا اینکه در دکتری کمی متفاوت می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور آزاد میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس