ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور:

  • مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد
  • زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور، کارشناسی ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان
  • رشته ها و دانشگاه های ارشد بدون کنکور، ظرفیت پذیرش ارشد بدون کنکور
  • مشاوره تلفنی تحصیلی و برنامه ریزی قبولی، معرفی بهترین منابع آزمون ارشد

مشاوره تلفنی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور:

اینگونه به نظر می رسد که داوطلبان بسیاری که سال های جوانی خود را پشت سد کنکور سپری کرده بودند، در یک اقدام گروهی، دست به دعا برداشتند که غول کنکور کشته شود و ادامه ی تحصیل بدون شب و روز خواندن برای قبولی در کنکور، امکان پذیر باشد. از آنجایی که در مقطع کارشناسی ارشد نیز امکان ادامه ی تحصیل بدون قبلی در کنکور فراهم شد، به نظر می رسد شانسی که می گویند یکبار در خانه مان را می زند، پشت در ایستاده است.

از این رو پیشنهاد می کنیم فرصت را غنیمت شمرده و به منظور مشاوره تلفنی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاوران تحصیلی متخصص مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

به منظور مشاوره تلفنی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 97:

یکی از راه های ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه های بدون کنکور هستند. داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، بایستی در صورت داشتن شرایط لازم، در زمان مقرر از طریق سایت دانشگاه ها نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که دوست دارید در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدهید ولی دیگر از کنکور دادن خسته شده اید، به شما ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور را پیشنهاد می کنیم .

کارشناسی ارشد بدون کنکور یک فرصت عالی برای کسانی است که حوصله پشت سر گذاشتن غول کنکور را ندارند و در واقع می خواهند با صرف انرژی نه چندان زیادی ، مدرک ارشد خود را در دست بگیرند. اما بایستی بگوییم پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور به این راحتی ها که فکر می کنید ، نیست . از آنجایی که هر پذیرش ، تابع اصول و قوانین مربوط به خود است ، به نظر می رسد که به منظور پذیرش در بدون کنکور کارشناسی ارشد نیز نیازمند یک راهنما برای بیان کلیدی ترین نکات هستید.

مشاورین خانه مشاوره می توانند در کوتاه ترین زمان ، دقیق ترین اطلاعات را در زمینه پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد در اختیار شما بگذارند. مشاوره پذیرش ارشد بدون کنکور این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با صرف کم ترین انرژی ، نکات مهم ثبت نام بدون کنکور را دریافته و به موقع نسبت به آن اقدام نمایید.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد، حتما با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

لیست رشته ها و دانشگاه ها کارشناسی ارشد بدون کنکور:

از آنجایی که در دانشگاه های بدون کنکور آزاد و سراسری نحوه ی پذیرش داوطلب متفاوت می باشد، لذا انتخاب رشته در این دو دانشگاه متفاوت بوده و در دانشگاه آزاد داوطلبین بایستی تعداد 100 رشته را در انتخاب های خود لحاظ نمایند، که انتخاب های داوطلبین صرفا براساس میزان علاقه و توانمندی و رشته ی دانشگاهی کارشناسی می باشد.

با توجه به این که نکات بسیاری در انتخاب رشته در مقطع ارشد برای دانشگاه ها مطرح می شود ، به نظر می رسد که آگاهی از این نکات و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ها در مقطع ارشد بسیار ضروری است . به همین سبب مشاورین مرکز با آنالیز دقیق رشته های بدون کنکور دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد ، فرصتی طلایی را در اختیار شما قرار می دهند تا هوشمندانه تر در مورد ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد بپردازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور:

از آنجایی که در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه های متعددی به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرند، آگاهی از ظرفیت های پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ضروری به نظر می رسد. از این رو مشاورین خانه مشاوره آماده ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در زمینه پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون هستند.

نحوه و شرایط  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد: 

باتوجه به اینکه در سال های گذشته علاقه مندان به ثبت نام در دانشکاه های بدون کنکور افزایش پیدا کرده اند، لذا داوطلبان پیش از ثبت نام خود باید از شرایط و ضوابط ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور اطلاع پیدا کرده و در زمان های تعیین شده از  سوی دانشگاه ها، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. از آنجایی که اشتباه در هر مرحله از ثبت نام می تواند شما را حداقل یک سال از پذیرش عقب بیاندازد ، به نظر می رسد که مشورت با مشاورین متخصص امری ضروری و لازم باشد.

در همین خصوص مشاوران کنکور مرکز، شما را راهنمایی کرده و ضمن پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد، زمان ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور را به تفکیک برای شما مشخص می نمایند.

برای آگاهی از زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور:

عدم آگاهی و یا فراموشی زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور می تواند شما را یکسال به عقب بیاندازد. با توجه به اهمیت این امر پیشنهاد می کنیم، برای کسب آگاهی از زمان دقیق ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

کارشناسی ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان:

هر ساله مطابق قانون سازمان استعدادهای درخشان، شماری از داوطلبان ورود به مقطع کارشناسی ارشد، بدون آزمون و با عنوان استعدادهای درخشان در مقطع ارشد ادامه تحصیل می دهند. البته استعدادهای درخشان بایستی شرایطی را دارا باشند که آگاهی از این شرایط الزامی است. پیشنهاد ما این است که اگر سؤالی در زمینه ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان دارید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

کارشناسی ارشد بدون کنکور فراگیر پیام نور:

دانشگاه پیام نور هر ساله به صورت فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می پذیرد. پذیرش از طریق فراگیر پیام نور مزایایی دارد که آگاهی از آن ها ضروری به نظر می رسد.

سؤالات خود را در زمینه ی ارشد فراگیر پیام نور دارید، از مشاورین خانه مشاوره بپرسید.

نرم افزار بدون کنکور کارشناسی ارشد:

حال که شانس در خانه تان را زده و به راحتی می توانید بدون گذشتن از سد کنکور ، در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهید ، به نظر می رسد که بایستی بر موضوع انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی ارشد تمرکز بیشتری داشته باشید . انتخاب رشته حرفه ای در مقطع ارشد بدون کنکور نیز همانند انتخاب رشته ارشد پس از آزمون ، می تواند شما را چندین پله از رقیبانتان پیش بیاندازد.

در واقع از آنجایی که ملاک پذیرش در بدون کنکور ارشد ، رتبه آزمون نیست ، این گونه به نظر می رسد که روند ثبت نام و انتخاب رشته بسیار حائز اهمیت است.  خانه مشاوره به سبب اهمیت انتخاب رشته در مقطع ارشد بدون کنکور، نرم افزار ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد   را برای داوطلبان تهیه نموده است، که با استفاده از آن می توانید لیست رشته و دانشگاه هایی را که امکان قبول شدن در آن ها را دارید، مشاهده نمایید.

نرم افزار بدون کنکور کارشناسی ارشد این امکان را به شما می دهد تا با صرف کم ترین زمان ممکن ، موقعیت خود را در مقایسه با سایر رقیبانتان ارزیابی کرده و درک بهتری از جایگاه خود پیدا کنید.

برای اطلاع از طریقه استفاده از نرم افزار بدون کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی به منظور قبولی در کنکور کارشناسی ارشد:

اهمیت برنامه ریزی از هیچ کس پوشیده نیست. اگر شما هدفی خواص دارید و می خواهید در کنکور کارشناسی ارشد به رتبه دلخواهتان دست پیدا کنید تا بتوانید رشته مورد علاقه تان را در بهترین دانشگاه بخوانید، بهتر است از یک مشاور کمک بگیرید. مشاوران با اطلاع از ضریب دروس و زمان امتحان تمام مواردی که باید بدانند به شما کمک می کنند تا به بهترین شکل ممکن برای کنکور آماده شوید. برای ارتقاء و بهبود وضعیت تحصیلی تان بهتر است از برنامه ریزی درست پیروی کنید.

به عبارتی موفقیت در تحصیل به برنامه ریزی درست در کنار استفاده از مشاوره تحصیلی افراد با تجربه و متخصص در این حوزه نیاز دارد. برنامه ریزی صحیح مانند نقشه، راه موفقیت را با تمام فراز و فرودهای آن برای دانش آموزان ترسیم می کند و مشاوره تحصیلی همانند یک مربی به اصلاح و اشتباهات و کمک وی خواهد آمد. برنامه ریزی درسی و بهره مندی از مشاوره تحصیلی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان یک گام بلند در جهت پیشرفت تحصیلی وی که بر آینده درسی و علمی دانش آموزان تأثیر می گذارد، خواهد بود.

برای دریافت مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی به منظور قبولی در کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

معرفی بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد:

برای قبولی در کنکور ارشد، تنها درس خواندن کافی نیست. بلکه اینکه شما از چه منبعی مکالمه می کنید نیز اهمیت دارد. برای افزایش احتمال قبولی خود بهتر است از بهترین منابع استفاده کنید. منابع بسته به نوع رشته و گرایش متفاوت است.

علاوه بر داشتن یک برنامه حرفه ای مناسب، شناخت درست منابع نیز نقش مهمی در موفقیت خواهد داشت. اما از آنجا که در مورد هر موضوعی، تعداد فراوانی از منابع و کتب درسی وجود دارد، به نظر می رسد که شناسایی منابع برتر می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان، سریع تر از سایر منابع یاری کند. بهترین منابع رشته خود را از مشاوران تحصیلی خانه مشاوره بخواهید.

مشاوران متخصص تحصیلی می توانند بهترین منابع را به شما معرفی کنند. برای کسب آگاهی از بهترین کتب کمک آموزشی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد
  • زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور، کارشناسی ارشد بدون کنکور استعدادهای درخشان
  • رشته ها و دانشگاه های ارشد بدون کنکور، ظرفیت پذیرش ارشد بدون کنکور
  • مشاوره تلفنی تحصیلی و برنامه ریزی قبولی، معرفی بهترین منابع آزمون ارشد


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس