انتخاب رشته ارشد آزاد

انتخاب رشته ارشد آزاد

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

تا سال قبل داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید حین ثبت نام فرم انتخاب رشته 100 تایی خود را نیز تکمیل و در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد وارد می کردند. بدی اش این بود که داوطلب بدون اینکه تصوری درباره کنکور و نتیجه آن داشته باشد می بایستی انتخاب رشته می کرد. تصور اشتباه اینکه در دانشگاه آزاد انتخاب اول مهم تر است هم مزید بر علت شده بود که بسیاری از داوطلبان ریسک نمی کردند و یک رشته محل معمولی را به عنوان انتخاب اول بر می گزیدند. اما امسال دیگر داوطلب با علم به اینکه در کنکور چه نتیجه ای کسب کرده خیلی راحت تر می تواند انتخاب رشته و تصمیم گیری کند. به این شکل که بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد 96 داوطلبان کارنامه خود را مشاهده خواهند کرد و با دست بازتری می توانند انتخاب رشته کننددر کارنامه کارشناسی ارشد 96 شما درصد هایتان در هر درس را مشاهده خواهید کرد به همراه رتبه و نمره کل یا همان تراز در هر گرایش. از آنجایی که رتبه کل شما بدون هیچ سهمیه ای اعمال شده ( البته به غیر از افرادی که سهمیه ایثارگران یا رزمندگان دارند ) بنابراین تفاوت زیادی بین  تاثیررتبه شما و تاثیر تراز شما در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 وجود ندارد. مشکلی که وجود دارد این است که احتمالا آنچه به عنوانتراز قبولی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته های مختلف از سال های گذشته داریم زیاد به کار ما در انتخاب رشته امسال نمی آید و باید صرفا از روی تجربیات خود در مورد ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد با تغییرات صورت گرفته در سال 96 امیدواریم درک کنید که چرا اینقدر روی این جمله تاکید می کنیم که نحوه ترتیب انتخاب رشته شما تاثیری در شانس قبولی تان ندارد. متاسفانه در انتخاب رشته های دانشگاه آزاد سال هاست که این تصور اشتباه ایجاد شده که اگر داوطلبی در انتخاب اول خود قبول نشود دیگر شانس قبولی در باقی انتخاب هایش را ندارد. با این تصور اشتباه سال هاست بسیاری از داوطلبان با آمادگی بسیار بالا ، رشته محل های ناامید کننده ای را در انتخاب های اول خود وارد می کنند و شانس قبولی جایی که به راستی شایستگی آن را دارند از خود می گیرند. اما حالا که داوطلبان باید انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را بعد از مشاهده کارنامه خود انجام دهند امیداوریم به این نصیحت ما گوش کنند و صرفا انتخاب رشته خود را بر اساس علاقه و به ترتیب خوشبینانه است.

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس