اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96

  • اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97
  • زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 96، شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
  • لیست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، شرایط پذیرفته شدن در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی
  • پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد توسط مشاوران برتر

چنانچه در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده باشید و در انتخاب رشته دانشگاه آزاد حداقل یک رشته محل را انتخاب کرده باشید، می توانید در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 شرکت کنید، در این صورت می بایست از شرایط و قوانین انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 مطلع باشید تا بتوانید تکمیل ظرفیت ارشد آزاد را انجام دهید. جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 و زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید و یا با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96:

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 در دو نوبت مهر و بهمن می باشد. داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96، با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته تکمیل ظرفیت 96 را انجام دهند. نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 به صورت اینترنتی می باشد. برای ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 داشتن اطلاعات ثبت نامی الزامی است. اگر اطلاعات ثبت نامی را در اختیار ندارید، با مشاوران مرکز در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96:

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96، شرکت در کنکور کارشناسی ارشد همان سال و مجاز به انتخاب رشته شدن می باشد. داوطلبان می توانند با توجه به رشته محل های اعلام شده در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 شرکت کنند. داوطلبانی که در انتخاب رشته اولیه پذیرفته شده باشند و در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کرده باشند، مجاز به ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 نمی باشند.

اگر در مورد شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 سؤالی دارید، مشاوران مرکز مشاوره آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96:

در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 داوطلبان می توانند حداکثر 100 کد رشته محل را انتخاب نمایند. داوطلبانی که در کد رشته امتحانی دوم نیز شرکت کرده باشند، می توانند رشته محلهای کد رشته امتحانی دوم را نیز در 100 کد رشته محل انتخابی خود بگنجانند. در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 قبولی اولیه داوطلبان در شهریورماه لغو خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 را از مشاوران مرکز جویا شوید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96

نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد در دو نوبت مهر، اواخر مهر و در نوبت بهمن، اواخر بهمن ماه اعلام می شود.

داوطلبان می توانند کارنامه خود را در سایت دانشگاه آزاد مشاهده نمایند. داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 پذیرفته شده اند، جهت اطلاع از زمان ثبت نام می بایست به سایت اینترنتی دانشگاه محل پذیرش مراجعه نمایند،

در صورت عدم اعلام زمان ثبت نام از سوی واحد دانشگاهی محل پذیرش با مشاوران مرکز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97
  • زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 96، شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
  • لیست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، شرایط پذیرفته شدن در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی
  • پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد توسط مشاوران برتربرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس